نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

نوسانات نرخ ارز در چند روز گذشته

ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار اقتصادی
 
۱۳۹۵/۱۱/۱
نشست همکاری های منطقه ای ایران و روسیه در ساری برگزار می شوددر جریان مذاکرات مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو و تسیبولسکی معاون وزارت توسعه اقتصادی و مسئول مناطق روسیه اعلام شد که نشست دو روزه کار گروه توسعه همکاری های منطقه ای دو کشور در ساری مرکز استان مازندران برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱
موزه جواهرات ملی در پی ریزش ساختمان پلاسکو یک هفته تعطیل استخزانه جواهرات ملی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به دلیل محدودیت ترافیکی اعمال شده اطراف منطقه آتش سوزی و فروریزی مرکز تجاری پلاسکو، هفته آینده تعطیل است.
۱۳۹۵/۱۱/۱
نخست وزیر ژاپن: توکیو به دنبال تقویت روابط با دولت ترامپ استنخست وزیر ژاپن امروز (جمعه) در سخنانی از تلاش خود برای تقویت و گسترش روابط میان کشورش و دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری جدید آمریکا خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۱
بازگشت ثبات و آرامش به بازار ارز تدابیر ارزی بانک مرکزی نتیجه داد و دوباره ثبات و آرامش به بازار ارز بازگشت.تدابیر ارزی بانک مرکزی نتیجه داد و دوباره ثبات و آرامش به بازار ارز بازگشت.
۱۳۹۵/۱۱/۱
کاهش ۳۵درصدی حجم ترانزیت کالا در سال جاریدبیر کانون سراسری انجمن شرکت‌های حمل و نقل بین المللی از کاهش ۳۵ درصدی حجم ترانزیت کالا در سال جاری خبر داد و ترکیه و ترکمنستان را دارای بیشترین موانع برای کالاهای ایرانی دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۱
راه اعتراض برای حذف شدگان باز شد؛ خواب جدید دولت برای یارانه بگیران/احتمال افزایش یارانه نقدییک مقام مسئول وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح جزئیات فرایند حذف یارانه نقدی خانوارها، از امکان ثبت اعتراض خانواده‌هایی که یارانه نقدی آنها قطع شده است، خبرداد.
۱۳۹۵/۱۱/۱
اشتغال از دست رفته پلاسکو؛ فرصت شغلی صنعت پوشاک آب رفت/سهم«پلاسکو»از اشتغال پوشاک چقدر بود؟محاسبات انجام شده از فرصت‌های شغلی از دست رفته در ساختمان پلاسکو، حکایت از آن دارد که این مجتمع، ۰/۶ درصد از کل اشتغال صنعت پوشاک کشور را به خود اختصاص داده بود.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
در جریان سفر کمالوندی به مسکو صورت گرفت؛ امضای دو سند همکاری صلح آمیز هسته ای میان ایران و روسیهدر پایان سفر معاون امور بین الملل سازمان انرژی اتمی ایران به مسکو قرار داد فاز اول همکاری در زمینه تولید ایزوتوپ پایدار با روس اتم امضا شد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
ترکیه در سال گذشته بیشترین رشد صادراتی را به ایران داشته استمحمد بیوک اکشی رئیس مجمع صادرکنندگان ترکیه گفت: سال گذشته صادرات ترکیه به ایران با 35.6 درصد رشد، بیشترین افزایش را در بین بازارهای صادراتی این کشور داشت.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
اختلال در تلفن های ثابت محدوده پلاسکو رفع نشده استسخنگوی شرکت مخابرات ایران با اعلام اینکه هنوز اختلال در شبکه مخابرات محدوده ساختمان پلاسکو واقع در چهار راه استانبول رفع نشده است، گفت: پس از صدور اجازه ورود به محوطه آتش سوزی، اقدام برای رفع اختلال ها آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
ترانزیت بار از بندرعباس تا اروپا در ارمنستان بررسی شددر دیدار واهان مارتیروسیان وزیر حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان و سیدکاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی در ایروان، گسترش روابط دو کشور به ویژه در عرصه حمل و نقلی و ترانزیتی از بندرعباس تا اروپا بررسی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
عضو هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران:حادثه ساختمان پلاسکو دستکم 6 هزار میلیارد ریال خسارت ملکی دارد/رفتار معکوس فولاد در برابر حرارت بالاعضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، خسارت ملکی ناشی از آتش سوزی و تخزیب ساختمان پلاسکو را دستکم 6 هزار میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: بروز چنین حوادثی باید زنگ خطری برای پیشگیری از حوادث مشابه باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
بررسی عملکرد سامانه یکپارچه رسیدگی به شکایت بیمه‌گذاران نشان می دهدکاهش شکایت از شرکت های بیمه در 2 سال گذشتهبررسی عملکرد سامانه یکپارچه رسیدگی به شکایت بیمه‌گذاران در بیمه مرکزی از کاهش شمار شکایت از شرکت های بیمه و همچنین بهبود متوسط زمان رسیدگی به مسائل مطرح شده از 78 روز در سال 1393 به 6 روز در 9 ماهه امسال نشان دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
نعمت‌زاده: برای جلوگیری از انحصار با واردکنندگان خودرو مماشات می‌کنیمدر پی اعتراضاتی که انجمن واردکنندگان خودرو درباره واردات این محصول توسط شرکت‌هایی که به صورت رسمی نمایندگی واردات خودرو را از شرکت‌های مادر ندارند وزیر صنعت، معدن و تجارت از ممنوعیت واردات غیررسمی ضمن مماشات با شرکت‌های واردکننده غیررسمی تا پایان سال جهت شکل نگرفتن انحصار خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
آغاز بی ثباتی ارزی؛ طلا بر مدار صعود/واکنش بازارهای جهانی به سخنرانی ترزا میدر آستانه سخنرانی ترزا می، نخست وزیر انگلیس در خصوص «برگزیت سخت»، قیمت طلا به بالاترین نرخ در هفت هفته گذشته رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
بانک مرکزی اعلام کرد؛عملکرد صرافی‌های منتخب در خرید و فروش ارزبانک مرکزی می گوید نرخ اسکناس دلار در پایان روز کاری گذشته به ۳۷۶۰ تومان رسیده؛ این در حالی است که یورو هم نرخی معادل ۴۲۴۱۹ ریال را به ثبت رسانده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
وزیر امور اقتصادی و دارایی : رشد اقتصادی و روند نزولی نرخ تورم، ملموس ترین دستاوردهای برجام استوزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد : مثبت شدن رشد اقتصادی کشورمان در سالجاری و روند نزولی نرخ تورم، از ملموس ترین دستاوردهای برجام است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
مشاور رئیس سازمان ملی استاندارد:استاندارد نان هر 2 سال یکبار به روز می شودمشاور رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: 200 استاندارد برای نان و تجهیزات پخت نان تدوین شده است و هر دو سال یکبار این استانداردها به روز می شوند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
ترکان: عده ای عملکرد مناطق آزاد را وارونه جلوه می دهنددبیر شورای عالی مناطق آزاد و مشاور ارشد رئیس جمهوری گفت: درحالی که مناطق آزاد محلی برای تولید و صادرات است، عده ای ورود کالای قاچاق به داخل کشور را به مناطق آزاد نسبت می دهند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
نرخ دلار بانکی چهار ریال افت کرد/ رشد قیمت یورو و پونددلار آمریکا امروز (چهارشنبه) با افت چهار ریالی در نرخ گذاری بانک مرکزی، بیشترین میزان کاهش را در یک ماه اخیر ثبت کرد و در مقابل پوند انگلیس و یورو افزایش قیمت داشتند.
 

  نمایش 1 تا 20 از 2889

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.