نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

محافظت از فرزندان در دنیای دیجیتال(قسمت اول)

حسین ابراهیمی کارشناس حقوقی فضای مجازی

صد فسوسا که رفت ماه صیام

ناصر یمین مردوخی

ضلع سوم مثلث اقتصاد زیر ذره بین

دکتر علیرضا ابراهیم پور

نتایج و چشم انداز گردشگری شهری

دکتر فاطمه شعاع شرق

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار اقتصادی
 
۱۳۹۶/۶/۲۹
محمد مطيعي فرد اخبار سایت آمد نیوز را تکذیب کردمحمد مطيعي فرد مدير كل املاك شهرداري تهران ضمن تكذيب مطالب آمد نيوز اعلام كرد شنبه صبح در محل كارم حاضر هستم .
۱۳۹۶/۶/۲۶
مهدی جهانگیری: والیبال کشور اکنون الگوی مناسب برنامه ریزی علمی استرئیس گروه مالی گردشگری در پیامی، موفقیت تیم ملی والیبال ایران در ایستادن بر سکوی جهانی را تبریک گفت و والیبال کشور را الگوی مناسب برای برنامه ریزی علمی دانست.
۱۳۹۶/۶/۲۱
قرعه کشی جوایز اولین دوره جشنواره حسابهای قرض الحسنه پس انداز بانک گردشگری برگزار شد در این مراسم که منطبق با موعد از پیش اعلام شده و در روز 20 شهریور مصادف با ولادت حضرت امام موسی کاظم(ع) در ساختمان مرکزی بانک گردشگری برگزار شد، برندگان اولین دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک گردشگری معرفی شدند.
۱۳۹۶/۶/۱۳
شكايت شرکت پارس آریان از علی معلم دامغانی و فرهنگستان هنرشرکت پارس آریان از علی معلم دامغانی و فرهنگستان هنر به دلیل تهمت و افترا به جامعه هنری به دادگاه شکایت کرد
۱۳۹۶/۶/۱۳
شرکت پارس آریان: برخورد با خریداران آثار هنری، به رونق اقتصادی آن ضربه می زندمدیرعامل شرکت پارس آریان در واکنش به توقیف تابلوهای این شرکت از سوی فرهنگستان هنر گفت: اگر این موضوع به درستی تعیین تکلیف نشود، می تواند به مثابه ترمزی عمل کند که جلو ورود بخش خصوصی را به ساحت هنر و رونق این بخش بگیرد و در این صورت ضربه سنگینی به هنرمندان و اقتصاد هنر وارد می آید.
۱۳۹۶/۶/۷
حل مشکل صادرکنندگان در شورای گفت‌وگو/ساماندهی صادرات به قطر وروسیهسرپرست گمرک از حل مشکلات صادرکنندگان در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خبرداد و گفت:تمام مشکلات صادرکنندگان درنشست های تخصصی تسهیل صادرات در گمرک جمع بندی وبه شورای گفت و گو ارائه می‌شود.
۱۳۹۶/۶/۴
توضیح آیدین آغداشلو درباره فروختن آثارش به یک بانکبعد از انتشار پیام رئیس فرهنگستان هنر درباره ۵۰۰ تابلو از آثار هنرمندان بزرگ و سپس توضیح مشاور هنری بانک پاسارگاد، اکنون آیدین آغداشلو که آثار خود را به بانک پاسارگاد فروخته است، درباره چگونگی واگذاری آثارش به این بانک توضیح‌هایی داد.
۱۳۹۶/۶/۲
اختصاصی نفت ما؛ وزیر جدید پیشنهادی نیرو کیست؟پس از آنکه حبیب ا...بیطرف نتوانست وارد کابینه دوازدهم شود ، زمزمه هایی از معرفی گزینه بعدی برای وزارت نیرو شروع شده است .
۱۳۹۶/۵/۲۹
مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد بر فراز ارتفاعات البرزارتفاعات البرز، بار دیگر در تاریخ 27 اَمرداد سال 1396، شاهد حضور پر شور مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد بود. در این برنامه سراسری عده‌ای از بانکداران بانک‌پاسارگاد، به قله مرتفع توچال صعود کردند.
۱۳۹۶/۵/۲۶
اطلاعیه;مدیریت دارایی ها و بدهی های تعاونی افضل توس به بانک آینده واگذار شدبه اطلاع سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) می‌رساند؛ براساس ابلاغ بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران و مصوبه مورخ ١٣٩۶/۰۵/١٧ شورای محترم پول و اعتبار، مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی پیش‌گفته، به بانک آینده واگذار شده است.
۱۳۹۶/۵/۲۶
پرداخت بالغ بر ۱۲۵ میلیارد تومان توسط بانک ملّی ایران برای کارگران "گروه ملی فولاد اهواز"بانک ملّی ایران اعلام کرد: ظرف دو، سه ماه اخیر این بانک به منظور رفع مشکلات کارگران گروه ملی فولاد اهواز، بیش از ۱۲۵ میلیارد تومان پرداخت کرده است.
۱۳۹۶/۵/۲۶
نتشار اسناد آثار موزه هنرهای معاصر پاسارگادا آیا فرهنگستان هنر حق توقیف آثار را داشته است؟+اسناداسناد مالکیت آثار موزه هنرهای معاصر بانک پاسارگاد منتشر شد. این اسناد به‌خلاف صحبت‌های رئیس فرهنگستان هنر است و ظاهراً او حق توقیف آثار را نداشته است.
۱۳۹۶/۵/۲۴
برای دهمین سال متوالی؛ بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر آزمون سراسری تقدیر می‌کندبانک‌پاسارگاد برای دهمین سال متوالی، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1396 تقدیر به عمل خواهد آورد.
۱۳۹۶/۵/۲۲
محمد دامادی نماینده مردم‌ساری: آوایی باعث پویایی وزارت دادگستری میشوددامادی: آوایی گزینه ی بسیار خوبی برای وزارت دادگستری ست و میتواند این وزارت خانه را بسیار فعال و پویا کند .
۱۳۹۶/۵/۲۲
ابراهیمی نماینده مردم آزاد شهر و رامیان: از آوایی حمایت میکنیمابراهیمی: آوایی گزینه مناسبی برای این وزارت خانه است و نظر مثبتی داریم.
۱۳۹۶/۵/۲۲
ابولفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد: از روحانی برای پیشنهاد آوایی تشکر میکنیمابوترابی: از روحانی برای معرفی این گزینه تشکر میکنیم.آوایی مدیر بسیار توانمند،با اخلاق،کاردان، متخصصی است
۱۳۹۶/۵/۲۲
محمد نعیم امینی فرد: آوایی , بهترین حلقه ی ارتباط قوه قضاییه و مجریه استنعیم امینی فرد: باتوجه به صحبت ها و برنامه هایی که آوایی ارائه کرده و سوابق او به نظرم حلقه ی ارتباط مناسبی بین قوه قضاییه ی و مجریه و گزینه درستی برای این سمت است.
۱۳۹۶/۵/۲۲
هدایت الله خادمی: آوایی باعث تحول سازمانی وزارت دادگستری خواهد شدخادمی: در این ۴ سال شاهد اتفاق خاصی در وزارت دادگستری نبودیم.امیدوارم با حضور آوایی جایگاه این وزارت خانه ارتقا یابد.
۱۳۹۶/۵/۲۲
روح الله بابایی صالح نماینده مردم‌ بوئین زهرا: نظر نماینده ها در باره ی گزینه پیشنهادی دادگستری مثبت استبابایی: باتوجه به بررسی هایی که انجام دادم و اوصافی که از سوابق آقای آوایی شنیدم به نظرم گزینه ی بسیار مناسبی برای این سمت است.
۱۳۹۶/۵/۲۲
سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا: سابقه ی آوایی , بسیار درخشان استمحمودی: رزومه ی آوایی بسیار برای وزارت دادگستری مناسب است .
 

  نمایش 1 تا 20 از 3466

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.