نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

محافظت از فرزندان در دنیای دیجیتال(قسمت اول)

حسین ابراهیمی کارشناس حقوقی فضای مجازی

صد فسوسا که رفت ماه صیام

ناصر یمین مردوخی

ضلع سوم مثلث اقتصاد زیر ذره بین

دکتر علیرضا ابراهیم پور

نتایج و چشم انداز گردشگری شهری

دکتر فاطمه شعاع شرق

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار اقتصادی
 
۱۳۹۶/۴/۲۷
رئیس سازمان غذا و دارو : پیش از این صدها قلم کمبود دارویی داشته‌ایم/همسر من موسس و سهامدار جزء شرکت دانش بنیان استرئیس سازمان غذا و دارو در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس به مسائل مطرح شده در طی روزهای گذشته در خصوص عملکرد این سازمان پاسخ داد.
۱۳۹۶/۴/۲۶
مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد تمدید شددبیر اجرایی و عضو هیأت‌داوران دومین جشنواره فیلم 180ثانیه‌ای پاسارگاد، از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره، به‌دلیل استقبال چشمگیر علاقمندان و درخواست دانشجویان خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۲۵
ترمز سود بانکی چه زمانی کشیده خواهد شد؟در حالی که کاهش نرخ سود بانک‌ها دوباره مطرح است، به نظر می‌رسد این بار بانک مرکزی با توجه به حساسیت فعلی نظام بانکی، جدیت بیش‌تری در این باره دارد؛ در همین راستا شاید لازم باشد تا مدیران بانکی به برخی سوالات اساسی در این باره پاسخ دهند.
۱۳۹۶/۴/۲۵
آیا سیف، مدیر بانک مرکزی را توبیخ می‌کند؟ اظهاراتی که مدیران نظام بانکی را شوکه کرد!اظهارات اخیر یک مقام بانک مرکزی مبنی بر اینکه «اگر می توانستم نرخ جریمه اضافه برداشت بانکها از منابع بانک مرکزی را از ۳۴ به ۵۰ درصد می رساندم»، موجی از انتقادات گسترده را در میان مدیران بانکی به دنبال داشته است.
۱۳۹۶/۴/۲۵
متن کامل بخشنامه دولت برای صندوق‌های فروشگاهیمعادل ۱۰ درصد از مالیات ابرازی عملکرد اشخاص مشمول که ملزم به استفاده از صندوق فروش شده اند، مشروط به رعایت مفاد آئین نامه، برای مدت ۲سال اول بخشوده خواهد شد.
۱۳۹۶/۴/۲۴
پاسخ‌های صریح معاون وزیر بهداشت به برخی ادعاهاخودم و همسرم عضو هیات مدیره هیچ شرکت دارویی نیستیمرییس سازمان غذا و دارو با رد برخی ادعاها درباره فعالیت‌های اقتصادی خود و همسرش در عرصه دارو، از مدعیان خواست تا مستندات خود را به مراکزی ببرند که در آن محکمه و قاضی وجود دارد تا مورد بررسی قرار گیرند و اگر واقعا سوء استفاده‌ای اتفاق افتاده با آن برخورد شود.
۱۳۹۶/۴/۲۴
احیای وزارت بازرگانی به روایت بهرامی ارض اقدسعضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: «منظور از احیای وزارت بازرگانی تفکیک مجدد باقیمانده مضمحل شده وزارت بازرگانی سابق در صنعت، معدن و تجارت نیست،بلکه دولت حتما یک جراحی مناسب برای اصلاح ساختارها به عمل خواهد آورد.»
۱۳۹۶/۴/۲۳
اقتصاد باید از وام دهی به سیاسیون نجات پیدا کندعضو سابق هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: چه کسی جرات دارد رانت خواران را انگشت‌نما کند؟ در افتادن با ایشان، هزینه‌های سرسام آوری دارد.
۱۳۹۶/۴/۲۲
تولید گران قیمت‌ترین داروی وارداتی توسط یک شرکت داخلیعضو هیئت مدیره شرکت نانو الوند از تولید داروی درمان سرطان پروستات که گران قیمت‌ترین داروی وارداتی بود در اسفندماه سال گذشته خبر داد.
۱۳۹۶/۴/۲۰
در راستای اقتصاد مقاومتی و با حمایت بانک‌پاسارگاد؛ اشتغال‌زایی بیش از 11 هزار شغل در کرمان توسط شرکت میدکوشرکت میدکو یکی از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد، توانست با اقدامات مؤثر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه بخش صنعت و معدن کشور، با حمایت بانک‌پاسارگاد، بیش از 11 هزار شغل در استان کرمان ایجاد کند.
۱۳۹۶/۴/۲۰
یک مقام سازمان غذا و دارو مطرح کرد؛ پیدا و پنهان تخلفات دارویی/ از انحصار تا آمارسازیمدیرکل نظارت بر دارو و موادمخدر سازمان غذا و دارو، درباره ابهامات موضوع تخلفات در حوزه دارویی کشور و دیدگاه های دیده بان شفافیت، توضیحاتی ارائه داد.
۱۳۹۶/۴/۲۰
در آستانه تعیین تیم اقتصادی دولت دوازدهم مطرح شد؛ ۸ پرسش کلیدی از روحاني درباره سیاستهای پولیدر آستانه تعیین تیم اقتصادی دولت دوازدهم - به خصوص رئیس کل بانک مرکزی- ۸ پرسش کلیدی و مهم از دکتر حسن روحانی رئیس جمهور درباره سیاستهای پولی مطرح است که باید به آنها پاسخ شفاف داده شود.
۱۳۹۶/۴/۲۰
انتقاد رییس سازمان غذا و دارو از یک برنامه خبری؛ورود شورای رقابت به حوزه "دارو" غیرقانونی استییس سازمان غذا و دارو به مباحث مطرح در یک برنامه خبری تلویزیونی واکنش نشان داد و گفت: همچنان تاکید می‌کنم که ورود شورای رقابت به حوزه سلامت و از جمله "دارو"، قانونی نیست.
۱۳۹۶/۴/۱۸
دبیر اجرایی جشنواره؛ برگزاری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک‌پاسارگاد توجه به موضوعات روز جامعه و همچنین حمایت از هنرمندان جوان، اهدافی است که بانک‌پاسارگاد را بر آن داشت تا دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد را برگزار کند. این اقدام در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک صورت گرفته‌است.
۱۳۹۶/۴/۱۸
در نامه ای به رئیس رسانه ملی عنوان شد؛ مدیریت بحران دارویی ۴ سال گذشته را نمی توان نادیده گرفتاستاد فارماسیوتیکس دانشگاه علوم پزشکی تهران، در نامه ای به رئیس رسانه ملی، زیر سئوال بردن عملکرد رئیس سازمان غذا و دارو در گفتگوی ویژه خبری را، کم لطفی به مدیریت بحران دارویی کشور دانست.
۱۳۹۶/۴/۱۷
گسترش امکانات همراه بانک‌پاسارگاد در سیستم عامل اندرویدبانک‌پاسارگاد جهت رفاه حال مشتریان و دسترسی آسان‌تر به انواع خدمات بانکی، امکانات همراه بانک‌پاسارگاد (موبایل بانک) در سیستم عامل اندروید را گسترش داد.
۱۳۹۶/۴/۱۴
واکنش ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز به اظهارات دادستان کل کشور ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پی اظهارات دادستان کل کشور در همایش رؤسای پلیس آگاهی کشور، جوابیه‌ای صادر کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳
اهدای کتاب نفیس قرآن‌ طباخ‌ به‌ استانداری اصفهان، توسط بانک‌ پاسارگادبانک‌ پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، یک جلد کتاب نفیس قرآن طباخ هروی را به‌عنوان اثری ارزشمند و ماندگار، به استاندار اصفهان اهداء کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳
مراسم نکوداشت ۷۵ سالگی دکتر فرهنگی در ایسنا مراسم نکوداشت ۷۵ سالگی دکتر علی‌اکبرفرهنگی با حضور جمعی از اهالی رسانه و استادان ارتباطات در خبرگزاری ایسنا برگزار شد. علی‌سمیعی ، باقر ساروخانی ، طاهر روشندل اربطانی ، رها خرازی‌آذر، علی‌رضا تابش، علی‌گرانمایه‌پور و خطیبی از جمله مهمانی هستند که در مراسم نکوداشت سالروز تولد ۷۵ سالگی دکتر علی‌اکبر فرهنگی شرکت کرده‌اند.
۱۳۹۶/۴/۱۳
بازخوانی فرمان تاریخی رهبری برای مبارزه همه جانبه با قاچاق؛ پایان دوران «خواب خوش» قاچاقچیان با اقدامات هوشمندانهبراساس تازه ترین برآوردها، حجم قاچاق کالا با ۵۰ درصد کاهش به ۱۲.۱ درصد رسیده است که اگر همین روند در سال جاری با اقدامات هوشمندانه و مدبرانه ستاد مرکزی قاچاق کالا و ارز ادامه یابد، می توان این تحلیل را ارائه کرد که دوران «خواب خوش» قاچاقچیان پایان یافته است.
 

  نمایش 1 تا 20 از 3436

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.