‌رسمی‌های حفاری شمال در اضطراب
۱۳۹۴/۸/۷

نامه مشکوک سلحشور به جوادی+تکذیب وزارت نفت

طب روزهای اخیر نامه ای در شرکت حفاری شمال دست به دست می شود که بر اساس آن، نیروهای رسمی شرکت حفاری شمال که طبق قانون استخدامی نفت هستند باید برای بازخرید شدن به صندوق های بازنشستگی نفت مراجعه کنند.

مدیریت جدید حفاری شمال پس از اخراج تعداد زیادی زا کارکنان حفاری شمال، قصد دارد نیروهای رسمی را نیز از کار مرخص کند که نامه فوق باعث نگرانی کارمندان این شرکت شده است.

بر اساس این نامه مشکوک، کریم سلحشور خطاب به رکن‌الدین جوادی در باره تعیین تکلیف پرسنل رسمی شاغل در شرکت‌های واگذار شده به بخش خصوصی، نامه‌ای نوشت.

در متن این نامه آمده است: «احتراما عطف به نامه شماره 94/287585/35ط مورخه 20/07/94 حضرتعالی با استناد به قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و لزوم احصا و ادغام وظایف و اختیارات شرکت های واگذار شده تابعه شرکت ملی نفت ایران حسب موافقت مقام عالی وزارت در خصوص تعیین تکلیف پرسنل رسمی شاغل در شرکت های واگذار شده به بخش خصوصی و با توجه به نامه شماره 94/4565444/21ط مبنی بر زمان قانونی جهت درخواست جابجایی و انقضای مدت آن، مقرر گردید پرسنل فوق الذکر جهت وفق مقررات شرکت ملی نفت ایران و برابر بخشنامه های وزیر محترم نفت جهت بازخرید مدت خدمت به صندوق بازنشستگی نیروهای صنعت نفت معرفی گردند.»


نامه سلحشور به جوادی


بر اساس اطلاعات و گزارش‌های رسیده، هم اکنون حدود 300 نفر از نیروهای رسمی شرکت ملی نفت ایران در شرکت حفاری شمال شاغل هستند که این نامه مشکوک، آنان را در باره ادامه فعالیت شغلی‌شان نگران کرده است.

پیگیری‌هایی را برای اطلاع از صحت نگارش چنین نامه‌ای از سوی معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت دنبال کرد که طی آن اداره کل روابط عمومی وزارت نفت این نامه را جعلی عنوان کرد.

گفتنی است این نامه دست به دست در شرکت حفاری شمال در حال چرخش است.

 

 
  print
 
 

اخبار مرتبط

 

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.