نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

محافظت از فرزندان در دنیای دیجیتال(قسمت اول)

حسین ابراهیمی کارشناس حقوقی فضای مجازی

صد فسوسا که رفت ماه صیام

ناصر یمین مردوخی

ضلع سوم مثلث اقتصاد زیر ذره بین

دکتر علیرضا ابراهیم پور

نتایج و چشم انداز گردشگری شهری

دکتر فاطمه شعاع شرق

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
مقام سوری:
۱۳۹۶/۱۱/۲۵

اسرائیل در صورت حملات جدید، بیشتر غافلگیر خواهد شد

'ایمن سوسان' معاون وزیر خارجه سوریه با اشاره به سرنگونی یک فروند جنگنده - بمب افکن اف 16 رژیم صهیونیستی به دست ارتش سوریه گفت: دشمن اسرائیلی در صورت حملات جدید، بیشتر غافلگیر خواهد شد.

به گزارش امروز (سه شنبه) روزنامه فرا منطقه ای 'العربی الجدید'، سوسان در یک کنفرانس مطبوعاتی در دمشق گفت: اطمینان داشته باشید که دشمن متجاوز در حملات آتی خود به خاک سوریه شاهد اقدامات غافلگیرانه بیشتری خواهد بود؛ اسرائیل گمان کرده جنگی که سوریه چندین سال با آن دست و پنجه نرم می کرد، این کشور را فرسوده و ناتوان کرده و دیگر قادر به رویارویی با تجاوزات دشمن صهیونیستی نیست.
صبح روز شنبه 21 بهمن ماه رسانه‌های صهیونیستی به سرنگون شدن یک فروند جنگنده اف 16 خود از سوی پدافند هوایی ارتش سوریه اعتراف کردند.
در همین حال 'یووال اشتاینیتز' وزیر انرژی رژیم صهیونیستی با بیان اینکه ارتش سوریه و حزب الله همراه و ملازم یکدیگر هستند، 'بشار اسد' رئیس جمهوری سوریه را تهدید کرد که اگر ایران 'خطوط قرمز' این رژیم را نقض کند، به سوریه حمله نظامی خواهد کرد.
پس از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به حریم هوایی سوریه و به دنبال آن سقوط جنگنده اف ۱۶ این رژیم، تنش در منطقه به شدت افزایش یافته است.

 

 
  print
 
 

اخبار مرتبط

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.