نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

نوسانات نرخ ارز در چند روز گذشته

ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار بین الملل
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
سفیر فرانسه در ایران: فواید برجام برای تمام دنیاستسفیر فرانسه در ایران گفت: من توافق برجام بین ایران وکشورهای 1+5 واهمیت آن را می شناسم زیرا این اقدام نه تنها برای ایران برای تمام دنیا فایده دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸
علی ربیعی :ایران آماده ارائه تجربیات خود در عرصه تامین اجتماعی استعلی ربیعی، وزیر تعاون،کار و تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران گفت : ایران آماده است ، تجربیات و توانمندی های خود در عرصه های مختلف تامین اجتماعی را به ا شتراک بگذارد .
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
وزارت دفاع کره جنوبی مدعی شد؛ ذخیره پلوتونیوم کره شمالی برای ساخت ۱۰ بمب هسته ای کافی استوزارت دفاع کره جنوبی با ارائه گزارشی ذخیره پلوتونیوم همسایه شمالی را حدود ۵۰ کیلوگرم برآورد کرد که برای ساخت ۱۰ بمب هسته ای کفایت می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶
کره جنوبی سفیر چین را احضار کرد در پی بالا گرفتن اختلافات کره جنوبی و چین در خصوص استقرار سامانه موشکی پیشرفته آمریکا موسوم به «تاد» در خاک کره، سئول سفیر چین را به وزارت امور خارجه احضار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶
یک منبع نظامی روسیه: ممانعت حزب الله از ورود روسها به منطقه ای در حومه دمشق صحت نداردیک منبع نظامی روسیه در واکنش به فضاسازی برخی رسانه ها، اخبار منتشرشده پیرامون ممانعت حزب الله از ورود افسران روس به منطقه «وادی برده» در حومه دمشق را تکذیب کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵
اخبار نبرد موصل؛ هلاکت مسئول اداری داعش در کرانه چپ موصل/ آزادسازی ۳ منطقه جدیدهلاکت مسئول اداری داعش در کرانه چپ موصل، آزادسازی ۳ منطقه جدید در موصل و انهدام برج ارتباطی داعش در کرانه راست موصل از جمله اخبار امنیتی موصل است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
پل تنگه بسفر و دانشگاه استانبول اهداف تروریستی بعدی داعشگروه تروریستی و تکفیری داعش با انتشار عکس نوشته‌هایی در شبکه‌های اجتماعی، پل تنگه بسفر و دانشگاه استانبول را اهداف بعدی حملات خود در ترکیه اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۳
العبادی: پیروزی نهایی بر تکفیریها در استان نینوا نزدیک استدفتر نخست وزیری عراق در بیانیه ای با اشاره به بازدید العبادی از مقر فرماندهی عملیات مشترک در استان نینوا، اعلام کرد: العبادی معتقد است که پیروزی نهایی بر داعش در نینوا نزدیک است.
۱۳۹۵/۹/۱۳
مسکو: سازمان ملل هیچ کمکی به سوری های مناطق آزاد شده نمی کندروسیه اعلام کرد: سازمان ملل در یک رویکرد تاسف بار به مردم نواحی آزاد شده از سلطه تروریست ها در شرق حلب هیچ کمکی نمی کند ولی مدعی ارسال کمک های انسانی می شود.
۱۳۹۵/۹/۱۱
بشارالجعفری: سوریه به مبارزه با تروریسم ادامه می دهد نماینده دائم سوریه در سازمان ملل اعلام کرد: دمشق به مبارزه با تروریسم و تلاش برای حل و سیاسی بحران این کشور از طریق گفت و گوی سوری-سوری و بدون دخالت خارجی و هرگونه پیش شرط ادامه می دهد.
۱۳۹۵/۹/۸
جبهه های شرق حلب؛ عرصه قدرت نمایی دمشق و همپیماناننبرد در جبهه های شرق حلب در حالی ادامه دارد که تحولات آن به نفع ارتش سوریه و همپیمانان آن به پیش می رود و گروههای مسلح در این مناطق در حال فرار هستند.
۱۳۹۵/۹/۸
تصویب قانون حشدالشعبی در عراق؛ سیلی محکمی به آمریکا و سعودی هانمایندگان پارلمان عراق در نهایت قانون «حشد الشعبی» را به تصویب رساندند؛ قانونی که به مثابه سیلی محکمی بر صورت داعشی‌های سیاسی این کشور و همچنین آمریکا و سعودی ها محسوب می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۷
محله جبل بدرو در حلب سوریه آزاد شد ارتش سوریه روز یکشنبه ضمن باز پس گیری محله جبل بدرو در بخش شرقی شهر حلب از تروریست ها، این منطقه را از عناصر وابسته به گروه های تکفیری پاکسازی کرد.
۱۳۹۵/۹/۴
«پوتین» اقدام پارلمان اروپا علیه رسانه‌ های روسیه را محکوم کردرئیس جمهور روسیه اعمال محدودیت های پارلمان اروپا علیه رسانه‌ های کشورش را نشان دهنده تنزل دیدگاه جامعه غربی درباره دموکراسی توصیف کرد.
۱۳۹۵/۹/۳
السیسی: از ارتش سوریه در مقابل تروریست ها حمایت می کنیمرییس جمهوری مصر تاکید کرد که دولت این کشور از ارتش قانونی سوریه در مقابله با تروریست ها حمایت می کند.
۱۳۹۵/۹/۳
دی ‎میستورا اعلام کرد؛تشدید درگیری ها در شرق حلب تا پیش از مراسم تحلیف «ترامپ» نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه مدعی است که تا پیش از روی کار آمدن رئیس جمهوری جدید آمریکا در ژانویه ۲۰۱۷، شرق حلب شاهد دور جدیدی از خشونت ها خواهد بود.
۱۳۹۵/۹/۱
داعش از 3 محور در محاصره/ جاده امدادی داعش به سوریه قطع شد پس ازپیشروی های شنبه شب و روز یکشنبه نیروهای کتائب حزب الله و بدر در دو محور جنوبی و غربی و حرکت نیروهای پیشمرگ کرد عراقی در محور شمالی، حلقه محاصره داعش در تلعفر شهر ترکمن نشین و عمدتا شیعه در 50 کیلومتری غرب موصل مرکز نینوا تنگ تر و جاده امدادی داعش به مرزهای سوریه قطع شد.
۱۳۹۵/۸/۲۶
ابراز نگرانی خاخام ارشد اروپا از پیروزی ترامپ در آمریکا 'پینکاس گلد اشمیت' رئیس کنفرانس خاخام های اروپا، روز سه شنبه با بیان اینکه خاخام های ارشد اروپا از انتخاب رئیس جمهوری جدید آمریکا نگرانند٬ گفت 'پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به منزله آغاز نظم جدیدی در جهان است.'
۱۳۹۵/۸/۲۵
در گفتگوی تلفنی انجام شد؛توافق «پوتین» و «ترامپ» برای گسترش روابط رئیس جمهوری روسیه در گفتگوی تلفنی با رئیس جمهوری جدید آمریکا با بهبود و افزایش روابط مسکو- واشنگتن موافقت کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۴
جانسون: معامله گری چون «ترامپ» برای اروپا یک فرصت استوزیر خارجه انگلیس در اظهاراتی با اشاره به تجربه «ترامپ» در امر تجارت، حضور وی به عنوان رئیس جمهور آمریکا را یک فرصت دانست.
 

  نمایش 1 تا 20 از 809

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.