نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

نوسانات نرخ ارز در چند روز گذشته

ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار بین الملل
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳
هند سپر دفاعی ضد موشک بالستیک را با موفقیت آزمایش کردهند سپر دفاعی ضد موشک بالستیک را روز شنبه با موفقیت در سواحل اودیسا در شرق این کشور آزمایش کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱
قانونگذار آمریکایی: سنا باید احکام جنجالی ترامپ را بررسی کند/ کنگره از سیاست قلدرمابانه ترامپ هراسی ندارد' دیک دربین' سناتور دموکرات در نامه ای به رئیس کمیته فرعی امور مهاجرت، خواستار برگزاری جلساتی در مورد احکام اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا در مورد امور مهاجرتی و پناهندگان در این کشور شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۹
انتقاد شدید دمشق از اروپا؛بشار اسد: اتحادیه اروپا از تکفیریها حمایت می‌کندرئیس جمهوری سوریه با بیان اینکه اتحادیه اروپا از تروریسم در این کشور حمایت می‌کند، خطاب به این اتحادیه تصریح کرد: شما نمی‌توانید سوریه را تخریب کنید و در عین حال از بازسازی آن سخن بگویید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷
ترامپ به حس ششم خود اعتقاد زیادی داردسخنگوی دولت آلمان با اشاره به اینکه ترامپ بیش از حد به حس ششم خود اعتقاد دارد، نوشت: به نظر می رسد ترامپ سعی دارد شعارهای تند خود در برابر ایران را آرامتر کند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۷
واشنگتن پست : اختلاف بین مقام های ارشد کابینه ترامپ درباره فرمان ضد مهاجرتیتارنمای نشریه واشنگتن پست از اختلاف بین مقام های ارشد کابینه ترامپ درباره فرمان ضد مهاجرتی اخیر خبر داد که به گفته این رسانه اعتراض دستکم سه وزیر امنیت داخلی، دفاع و امور خارجه آمریکا را به دنبال داشته است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰
سناتور شومر: فرمان اجرایی مهاجرتی ترامپ شامل دارندگان گرین کارت نمی شودسناتور آمریکایی چاک شومر روز یکشنبه به نقل از وزارت امنیت داخلی آمریکا گفت: فرمان اجرایی دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور، شامل دارندگان گرین کارت نمی شود که ناقض سخنان پیشین مقام های دولتی آمریکاست.
۱۳۹۵/۱۱/۸
عزل و نصب های جدید دولت آلمان:«اشتاین مایر» برکنار شد /انتصاب «گابریل» به سمت وزارت خارجه آلمانرئیس جمهوری آلمان طی مراسمی، فرانک والتر اشتاین مایر را از سمت وزارت خارجه آلمان برکنار و زیگمار گابریل، وزیر سابق اقتصاد این کشور را به جای وی منصوب کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۶
تایمز گزارش داد؛افشای جزئیات جدید از آزمایش هسته ای ناموفق انگلیس در سواحل آمریکایک روزنامه غربی جزئیاتی جدید از آزمایش هسته ای ناموفق انگلیس در سواحل آمریکا و اطلاع واشنگتن از این جریان را منتشر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
سفیر فرانسه در ایران: فواید برجام برای تمام دنیاستسفیر فرانسه در ایران گفت: من توافق برجام بین ایران وکشورهای 1+5 واهمیت آن را می شناسم زیرا این اقدام نه تنها برای ایران برای تمام دنیا فایده دارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸
علی ربیعی :ایران آماده ارائه تجربیات خود در عرصه تامین اجتماعی استعلی ربیعی، وزیر تعاون،کار و تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران گفت : ایران آماده است ، تجربیات و توانمندی های خود در عرصه های مختلف تامین اجتماعی را به ا شتراک بگذارد .
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
وزارت دفاع کره جنوبی مدعی شد؛ ذخیره پلوتونیوم کره شمالی برای ساخت ۱۰ بمب هسته ای کافی استوزارت دفاع کره جنوبی با ارائه گزارشی ذخیره پلوتونیوم همسایه شمالی را حدود ۵۰ کیلوگرم برآورد کرد که برای ساخت ۱۰ بمب هسته ای کفایت می کند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶
کره جنوبی سفیر چین را احضار کرد در پی بالا گرفتن اختلافات کره جنوبی و چین در خصوص استقرار سامانه موشکی پیشرفته آمریکا موسوم به «تاد» در خاک کره، سئول سفیر چین را به وزارت امور خارجه احضار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶
یک منبع نظامی روسیه: ممانعت حزب الله از ورود روسها به منطقه ای در حومه دمشق صحت نداردیک منبع نظامی روسیه در واکنش به فضاسازی برخی رسانه ها، اخبار منتشرشده پیرامون ممانعت حزب الله از ورود افسران روس به منطقه «وادی برده» در حومه دمشق را تکذیب کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵
اخبار نبرد موصل؛ هلاکت مسئول اداری داعش در کرانه چپ موصل/ آزادسازی ۳ منطقه جدیدهلاکت مسئول اداری داعش در کرانه چپ موصل، آزادسازی ۳ منطقه جدید در موصل و انهدام برج ارتباطی داعش در کرانه راست موصل از جمله اخبار امنیتی موصل است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
پل تنگه بسفر و دانشگاه استانبول اهداف تروریستی بعدی داعشگروه تروریستی و تکفیری داعش با انتشار عکس نوشته‌هایی در شبکه‌های اجتماعی، پل تنگه بسفر و دانشگاه استانبول را اهداف بعدی حملات خود در ترکیه اعلام کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۳
العبادی: پیروزی نهایی بر تکفیریها در استان نینوا نزدیک استدفتر نخست وزیری عراق در بیانیه ای با اشاره به بازدید العبادی از مقر فرماندهی عملیات مشترک در استان نینوا، اعلام کرد: العبادی معتقد است که پیروزی نهایی بر داعش در نینوا نزدیک است.
۱۳۹۵/۹/۱۳
مسکو: سازمان ملل هیچ کمکی به سوری های مناطق آزاد شده نمی کندروسیه اعلام کرد: سازمان ملل در یک رویکرد تاسف بار به مردم نواحی آزاد شده از سلطه تروریست ها در شرق حلب هیچ کمکی نمی کند ولی مدعی ارسال کمک های انسانی می شود.
۱۳۹۵/۹/۱۱
بشارالجعفری: سوریه به مبارزه با تروریسم ادامه می دهد نماینده دائم سوریه در سازمان ملل اعلام کرد: دمشق به مبارزه با تروریسم و تلاش برای حل و سیاسی بحران این کشور از طریق گفت و گوی سوری-سوری و بدون دخالت خارجی و هرگونه پیش شرط ادامه می دهد.
۱۳۹۵/۹/۸
جبهه های شرق حلب؛ عرصه قدرت نمایی دمشق و همپیماناننبرد در جبهه های شرق حلب در حالی ادامه دارد که تحولات آن به نفع ارتش سوریه و همپیمانان آن به پیش می رود و گروههای مسلح در این مناطق در حال فرار هستند.
۱۳۹۵/۹/۸
تصویب قانون حشدالشعبی در عراق؛ سیلی محکمی به آمریکا و سعودی هانمایندگان پارلمان عراق در نهایت قانون «حشد الشعبی» را به تصویب رساندند؛ قانونی که به مثابه سیلی محکمی بر صورت داعشی‌های سیاسی این کشور و همچنین آمریکا و سعودی ها محسوب می‌شود.
 

  نمایش 1 تا 20 از 817

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.