نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

محافظت از فرزندان در دنیای دیجیتال(قسمت اول)

حسین ابراهیمی کارشناس حقوقی فضای مجازی

صد فسوسا که رفت ماه صیام

ناصر یمین مردوخی

ضلع سوم مثلث اقتصاد زیر ذره بین

دکتر علیرضا ابراهیم پور

نتایج و چشم انداز گردشگری شهری

دکتر فاطمه شعاع شرق

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار فرهنگی
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۷
معاون سابق دوما: مصرف کالای تولید داخل نیاز ملی و شکوفا کننده اقتصاد ملی استسرگئی بابورین معاون سابق دومای روسیه گفت: تکیه بر مصرف تولیدات ملی و پرهیز از خرید کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارد، افزون بر شکوفایی اقتصادی، پایه های استقلال کشور را پایدارتر می کند و در غیر این صورت فقر آور است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶
دیگر می‌توانیم با عمارت مسعودیه «هم‌داستان» شویم!کتاب «قصه‌های مسعودیه؛ تهران در آینۀ یک عمارت» اثر بهنام ابوترابیان به زیور طبع آراسته شد.
۱۳۹۵/۱۲/۳
کارت شرکت در آزمون دکتری دانشگاه آزاد از امروز توزیع می شودداوطلبان ثبت نام کننده در آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از امروز(سه شنبه) می توانند پرینت کارت شرکت در این آزمون را دریافت کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸
تمام جزئیات ثبت نام؛آغاز ثبت نام آزمون‌ سراسری‌ ۹۶ از فردا/ اعلام ممنوعیت و هزینه هاثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۶ از فردا سه شنبه ۱۹ بهمن آغاز می‌شود و روز پنجشنبه ۲۸ بهمن پایان‌ می‌پذیرد. آزمون سراسری در تیرماه سال ۹۶ برگزار خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴
وزیر آموزش و پرورش:باید اختیارات آموزشی را به مدیران و معلمان سپردوزیر آموزش و پرورش گفت: باید به این باور برسیم که ما در ستاد، وظیفه سیاست گذاری را بر عهده داریم و باید اختیار اجرای بقیه فعالیت ها را به مدیران مدارس و معلمان سپرده و از دخالت در جزیی ترین برنامه های آنان فاصله گرفت. آموزش و
۱۳۹۵/۱۱/۱۰
در پی قانون جدید ترامپآکادمی اسکار در حمایت از اصغر فرهادی بیانیه دادبا توجه به خبرهایی که دیروز درباره منع ورود اصغر فرهادی به خاک آمریکا مطرح شد، آکادمی اسکار واکنش نشان داد و با صدور بیانیه‌ای از فرهادی حمایت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۱
در پیامی به پنجاه ‌و یکمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا؛ رهبر انقلاب: حجّت بر شما جوانان تمام است/ با گفتار و عمل خود بر رهروان راه خدا بیفزاییدرهبر معظم انقلاب در پیامی به پنجاه ‌و یکمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تاکید کردند: حجّت بر شما تمام است. انتظار آن است که بر محیط پیرامونی خود اثر گذارید و بر رهروان راه خدا با گفتار و عمل خود بیفزائید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷
یک بررسی آماری نشان داد؛ روس‌ها در سال ۲۰۱۶ دو برابر بیشتر از ۲۰۱۵ کتاب خریدندگزارش‌های پایان سال کتابفروشی‌های مسکو نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۶ مردم روسیه دو برابر بیشتر از سال ۲۰۱۵ کتاب خریداری کرده‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
بانوی هنرمند50 اثرش را وقف دانشگاه تهران کرد ماه‌منیر کامکار شاهرودی، 50 اثر ارزشمند و فاخرهنری خود را وقف دانشگاه تهران کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۰
زیارت دلسوختگان امام رئوفاگر شما هم از کنار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به آن حضرت سلام می دهید و یا حتی از راه دور آن امام را زیارت می کنید، به نیابت از آن عاشقانی که برای پابوسی امام رئوف در راه سوختند، دعا کنید و نایب الزیاره آنان باشید.
۱۳۹۵/۹/۳
تازه ترین آمار مهاجرت نخبگان از کشورارزیابی وضعیت نخبگانی که برای تحصیل به خارج از کشور رفته اند زمینه های اجرای سند راهبردی کشور در امور نخبگان را که از جمله مطالبات مقام معظم رهبری به شمار می آید، فراهم می کند.
۱۳۹۵/۹/۱
باشکوه ترین همایش بزرگ جهان در امنیت و آرامش کامل برگزار شد بزرگترین و باشکوه ترین همایش و راهپیمایی جهان با حضور میلیون ها زائر مسلمان در امنیت و آرامش کامل برگزار شد.
۱۳۹۵/۸/۲۹
رئیس دانشگاه خبرداد:دانشجویان دانشگاه علم و صنعت به فرانسه و آلمان اعزام شدندرئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: طی چند ماه اخیر دانشجویان این دانشگاه برای گذراندن فرصت مطالعاتی به ۲ کشور فرانسه و آلمان اعزام شدند و رایزنی برای فرصت مطالعاتی در ترکیه و روسیه نیز آغاز شد.
۱۳۹۵/۸/۲۵
مشاور عالی سازمان سنجش خبرداد:ثبت نام ۵هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور۹۵/ فردا آخرین مهلت ثبت ناممشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۵ تعداد ۵ هزار و ۵۶۲ نفر ثبت نام کردند.
۱۳۹۵/۸/۱۵
در نامه به محمدجواد ظریفوزیر خارجه آلمان سلامت سفر گنجینه موزه هنرهای معاصر را ضمانت کردوزیر امور خارجه جمهوری فدرال آلمان، طی نامه ای به همتای ایرانی خود محمدجواد ظریف آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر ایران را ضمانت کرد.
۱۳۹۵/۸/۱۵
بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات با حضور رییس جمهوری افتتاح شدبیست ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها روز شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری بطور رسمی گشایش یافت.
۱۳۹۵/۸/۱۴
گشایش نخستین مرکز علوم مغز و اعصاب چین با مدیریت چهره ماندگار ایران پروفسور سمیعی: خدمت به مردم باید بدون چشم‌داشت و همراه با ایده‌های ارزشی باشدرئیس فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب و از چهره های ماندگار ایران تاکید کرد که خدمت به مردم باید ارزشی، بدون چشم‌داشت شخصی و با تعهد صرف و تخصص همراه باشد.
۱۳۹۵/۸/۸
دکتر بهنام شکیبایی نابغه جراحی میکروسکوپی و کم تهاجمی : آرزوی دیدار با رهبر انقلاب را دارم +فیلمهدف اول احداث بزرگترین مرکز تعلیماتی و تحقیقاتی میکروسکوپی جهان در تهران است. هدف دوم انتقال علم و فناوری روز دنیا در حیطه ای که در آن تحقیقات ما صورت می‌گیرد و ابداعات جدید انجام می‌دهیم. هدف سوم جذب سرمایه خارجی و ایجاد اعتماد برای سرمایه گذاری در ایران و هدف چهارم ایجاد روابط بین المللی بین ایران و سایر کشورهاست./بزرگترین آرزوی من در حال حاضر دیدار با رهبر انقلاب است به دلیل اینکه من ایشان را در عمل، فردی متفکر، آینده نگر و دلسوز پیشرفت کشور می‌بینم.
۱۳۹۵/۸/۵
مدیر عامل بنیاد شهید اشرفی اصفهانی: متولیان فرهنگی از تغییر در تفکر شیعی جلوگیری کنند/ وزارت ارشاد جلودار باشدمدیر عامل بنیاد شهید محراب آیت الله اشرفی اصفهانی با بیان اینکه تنها راه باقی مانده دشمنان، تغییر تفکر شیعی است، گفت: متولیان فرهنگی کشور و در رأس آنها وزارت فرهنگ، با استفاده از ظرفیت های فرهنگی، هنری و رسانه ای تلاش کنند تا این نقشه شوم تحقق پیدا نکند.
۱۳۹۵/۸/۵
رایزن فرهنگی ایران در آلمان مطرح کرد؛بی‌اعتنایی به آموزش زبان فارسی در آلمان/ به مرز هشدار رسیده‌ایمرایزن فرهنگی ایران در آلمان با انتقاد از برنامه نداشتن برای آموزش زبان فارسی در این کشور می‌گوید با تغییر توازن جمعیتی فارسی زبانان برتری ایران در آموزش زبان در حال کم رنگ شدن است.
 

  نمایش 1 تا 20 از 421

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.