نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

نوسانات نرخ ارز در چند روز گذشته

ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار فرهنگی
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷
یک بررسی آماری نشان داد؛ روس‌ها در سال ۲۰۱۶ دو برابر بیشتر از ۲۰۱۵ کتاب خریدندگزارش‌های پایان سال کتابفروشی‌های مسکو نشان می‌دهد که در سال ۲۰۱۶ مردم روسیه دو برابر بیشتر از سال ۲۰۱۵ کتاب خریداری کرده‌اند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
بانوی هنرمند50 اثرش را وقف دانشگاه تهران کرد ماه‌منیر کامکار شاهرودی، 50 اثر ارزشمند و فاخرهنری خود را وقف دانشگاه تهران کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۰
زیارت دلسوختگان امام رئوفاگر شما هم از کنار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به آن حضرت سلام می دهید و یا حتی از راه دور آن امام را زیارت می کنید، به نیابت از آن عاشقانی که برای پابوسی امام رئوف در راه سوختند، دعا کنید و نایب الزیاره آنان باشید.
۱۳۹۵/۹/۳
تازه ترین آمار مهاجرت نخبگان از کشورارزیابی وضعیت نخبگانی که برای تحصیل به خارج از کشور رفته اند زمینه های اجرای سند راهبردی کشور در امور نخبگان را که از جمله مطالبات مقام معظم رهبری به شمار می آید، فراهم می کند.
۱۳۹۵/۹/۱
باشکوه ترین همایش بزرگ جهان در امنیت و آرامش کامل برگزار شد بزرگترین و باشکوه ترین همایش و راهپیمایی جهان با حضور میلیون ها زائر مسلمان در امنیت و آرامش کامل برگزار شد.
۱۳۹۵/۸/۲۹
رئیس دانشگاه خبرداد:دانشجویان دانشگاه علم و صنعت به فرانسه و آلمان اعزام شدندرئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: طی چند ماه اخیر دانشجویان این دانشگاه برای گذراندن فرصت مطالعاتی به ۲ کشور فرانسه و آلمان اعزام شدند و رایزنی برای فرصت مطالعاتی در ترکیه و روسیه نیز آغاز شد.
۱۳۹۵/۸/۲۵
مشاور عالی سازمان سنجش خبرداد:ثبت نام ۵هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور۹۵/ فردا آخرین مهلت ثبت ناممشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۵ تعداد ۵ هزار و ۵۶۲ نفر ثبت نام کردند.
۱۳۹۵/۸/۱۵
در نامه به محمدجواد ظریفوزیر خارجه آلمان سلامت سفر گنجینه موزه هنرهای معاصر را ضمانت کردوزیر امور خارجه جمهوری فدرال آلمان، طی نامه ای به همتای ایرانی خود محمدجواد ظریف آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر ایران را ضمانت کرد.
۱۳۹۵/۸/۱۵
بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات با حضور رییس جمهوری افتتاح شدبیست ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها روز شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری بطور رسمی گشایش یافت.
۱۳۹۵/۸/۱۴
گشایش نخستین مرکز علوم مغز و اعصاب چین با مدیریت چهره ماندگار ایران پروفسور سمیعی: خدمت به مردم باید بدون چشم‌داشت و همراه با ایده‌های ارزشی باشدرئیس فدراسیون جهانی انجمن های جراحان مغز و اعصاب و از چهره های ماندگار ایران تاکید کرد که خدمت به مردم باید ارزشی، بدون چشم‌داشت شخصی و با تعهد صرف و تخصص همراه باشد.
۱۳۹۵/۸/۸
دکتر بهنام شکیبایی نابغه جراحی میکروسکوپی و کم تهاجمی : آرزوی دیدار با رهبر انقلاب را دارم +فیلمهدف اول احداث بزرگترین مرکز تعلیماتی و تحقیقاتی میکروسکوپی جهان در تهران است. هدف دوم انتقال علم و فناوری روز دنیا در حیطه ای که در آن تحقیقات ما صورت می‌گیرد و ابداعات جدید انجام می‌دهیم. هدف سوم جذب سرمایه خارجی و ایجاد اعتماد برای سرمایه گذاری در ایران و هدف چهارم ایجاد روابط بین المللی بین ایران و سایر کشورهاست./بزرگترین آرزوی من در حال حاضر دیدار با رهبر انقلاب است به دلیل اینکه من ایشان را در عمل، فردی متفکر، آینده نگر و دلسوز پیشرفت کشور می‌بینم.
۱۳۹۵/۸/۵
مدیر عامل بنیاد شهید اشرفی اصفهانی: متولیان فرهنگی از تغییر در تفکر شیعی جلوگیری کنند/ وزارت ارشاد جلودار باشدمدیر عامل بنیاد شهید محراب آیت الله اشرفی اصفهانی با بیان اینکه تنها راه باقی مانده دشمنان، تغییر تفکر شیعی است، گفت: متولیان فرهنگی کشور و در رأس آنها وزارت فرهنگ، با استفاده از ظرفیت های فرهنگی، هنری و رسانه ای تلاش کنند تا این نقشه شوم تحقق پیدا نکند.
۱۳۹۵/۸/۵
رایزن فرهنگی ایران در آلمان مطرح کرد؛بی‌اعتنایی به آموزش زبان فارسی در آلمان/ به مرز هشدار رسیده‌ایمرایزن فرهنگی ایران در آلمان با انتقاد از برنامه نداشتن برای آموزش زبان فارسی در این کشور می‌گوید با تغییر توازن جمعیتی فارسی زبانان برتری ایران در آموزش زبان در حال کم رنگ شدن است.
۱۳۹۵/۸/۱
رئیس جدید موسسه فرهنگی اکو: نگاه ما به آینده؛ نگاه بین المللی و منطقه‌ای استدکتر محمد مهدی مظاهری به عنوان رئیس جدید موسسه فرهنگی اکو از روز 26 مهر 1395 رسما سکاندار ریاست موسسه فرهنگی اکو گردید.
۱۳۹۵/۷/۲۵
شرایط حضور در راهپیمایی اربعین برای مشمولان غیرغایب اعلام شدسازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان غیرغایبی که قصد حضور در راهپیمایی اربعین حسینی را دارند باید طبق ضوابط و با پرداخت وثیقه معین ، مجوز خروج را از سازمان وظیفه عمومی دریافت کنند.
۱۳۹۵/۷/۲۵
مدیرعامل بنیاد فرهنگی شهید محراب در گفتگوی مشروح با «سراج24»:خاطراتی از علاقه شهید اشرفی‌اصفهانی به مقام معظم رهبری/مهمترین اقدام شهید اشرفی اصفهانی تحکیم روابط شیعه و اهل تسنن بود/انتقاد از ضعف دستگاه‌های فرهنگی برای معرفی شهید اشرفی اصفهانیعطاءالله اشرفی اصفهانی با انتقاد از دستگاه‌های فرهنگی کشور گفت:به دلیل ضعف دستگاه‌های فرهنگی، امروزه در ذهن نسل جوان، نام شهید اشرفی اصفهانی فقط اتوبانی که به نام این شهید نام‌گذاری شده است را تداعی می‌کند.
۱۳۹۵/۷/۲۲
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجمع جهانی فرهنگ در اندونزی مطرح کرد جنتی: ایران گفت وگو با ادیان و فرهنگ ها را با هدف نهادینه کردن صلح دردستور کار دارد'علی جنتی' وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه در دومین اجلاس وزرای مجمع جهانی فرهنگ در بالی اندونزی، گفت: ایران توسعه گفت وگو با ادیان و فرهنگ ها را با هدف نهادینه کردن صلح، مدارا و احترام متقابل در دستور کار دارد.
۱۳۹۵/۷/۱۹
عزاداری شب هشتم محرم الحرام در هیئت عشاق الولایتطبق سنوات گذشته؛ عشاق الولایت در شب هشتم محرم الحرام میزبان عاشقان سالار شهیدان بود.
۱۳۹۵/۷/۱۶
تهران چند هزار تکیه و حسینیه دارد؟ فرماندار تهران از فعالیت 17 هزار تکیه و حسینیه در استان تهران خبر داد که 10 هزار هیات مربوط به شهر تهران است.
۱۳۹۵/۷/۱۶
کاریکاتور/ فرش قرمز برای عباس کیارستمی! در حاشیه رفتارهای متناقض با مرحوم کیارستمی در زمان حیات و پس از مرگ، محمدرضا ثقفی این کارتون را در ماهنامه خط خطی منتشر کرد.
 

  نمایش 1 تا 20 از 414

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.