نظر سنجی
 
 
عملکرد دولت را در مواجهه با فیش های حقوقی نجومی چطور ارزیابی می کنید؟
متوسط
 
گزارش
بیشتر
یادداشت

محافظت از فرزندان در دنیای دیجیتال(قسمت اول)

حسین ابراهیمی کارشناس حقوقی فضای مجازی

صد فسوسا که رفت ماه صیام

ناصر یمین مردوخی

ضلع سوم مثلث اقتصاد زیر ذره بین

دکتر علیرضا ابراهیم پور

نتایج و چشم انداز گردشگری شهری

دکتر فاطمه شعاع شرق

بیشتر
مقاله

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

تحریم ها ؛ معمای ماده 27

بیشتر
گفتگو
بیشتر
  • آخرین خبرها
  • پر بازدیدترین
 
اخبار سیاسی
 
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
در بدو ورود به کویت؛ ظریف:منطقه غرب آسیا هیچ گاه بدون همکاری میان کشورهای آن روی امنیت و آرامش نخواهد دیدوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به پیشنهاد تشکیل مجمع گفت وگوهای منطقه ای گفت: منطقه خلیج فارس و غرب آسیا بدون همکاری میان کشورهای منطقه هیچ گاه روی امنیت و آرامش را نخواهد دید
۱۳۹۶/۱۱/۲۴
ولایتی در جمع خبرنگاران: حضور ایران در سوریه برای دفاع از «مقاومت» ادامه خواهد داشتمشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: حضور ایران در سوریه برای دفاع از خط مقاومت بر اساس توافق جمهوری اسلامی ایران و سوریه ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴
بااعلام حضور ظریف در کنفرانس کویتقاسمی: ایران به نقش سازنده خود برای کمک به بازسازی عراق ادامه می‌دهد سخنگوی وزارت امور خارجه از حضورمحمد جواد ظریف در کنفرانس بازسازی عراق خبرداد و گفت: جمهوری اسلامی ایران به نقش حمایتی و سازنده خود برای کمک به بازسازی و توسعه اقتصادی عراق ادامه خواهد داد.
۱۳۹۶/۷/۱۲
رئیس قوه قضاییه: * قوه قضاییه رکن اساسی حفظ اقتدار و امنیت ملی است *هجمه ها به دستگاه قضایی به دلیل سد کردن راه نفوذ است * شایعات اخیر ارزش پاسخگویی نداردرئیس قوه قضاییه با بیان اینکه شایعات اخیر در مورد اینجانب و خانواده‌ام هیچگونه ارزش پاسخگویی ندارد، هجمه ها به دستگاه قضایی و مسئولان قوه قضاییه را به دلیل اقدامات این دستگاه برای مقابله با فتنه 88 و سد کردن راه نفوذ دشمنان دانست و تأکید کرد: شایعه پردازان که کاملاً شناسایی شده‌اند و از زمره اراذل و اوباش فراری فتنه 88‌اند و اجیر اجانب گشته‌اند حقیرتر از آن هستند که بخواهیم پاسخی به آنها بدهیم اما به اربابان آنها می گوییم که اگر تصور کرده اید با این قبیل اقدامات، مسئولان از راه خود که خدمت به مردم و حفظ نظام است عقب نشینی می کنند، سخت در اشتباهید.
۱۳۹۶/۵/۲۹
شواهد و اسناد عینی در حوزه‌های کارگری و اجتماعی نشان می‌دهد؛ ربيعی بماند تا مبارزه با فساد تدوام يابدبا آمدن ربیعی به وزارت کار، دوباره تلاش و کوشش شبانه‌روزی رنگ واقعیت به خود گرفت که احیای دوباره صندوق‌های بازنشستگی از جمله ثمره‌های این نوع تلاش و پشتکار در چهار سال اخیر بوده است. البته نباید از ذکر این نکته مهم غافل شویم که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسئولیت هر ایرانی از قبل ازدواج تا پس از مرگ را بر عهده دارد و همین موضوع را می‌توان به نوعی در عملکرد وزیر کار دولت یازدهم دید.
۱۳۹۶/۵/۲۳
علوی را گزینه «کارآمد و توانمند» می دانیم؛ اعلام حمایت علنی ۷۸ نماینده از وزیر پیشنهادی اطلاعات۷۸ نماینده مجلس در حمایت از وزیر پیشنهادی اطلاعات، حجت الاسلام علوی را گزینه کارآمد و توانمندی برای اداره این وزارتخانه می دانند.
۱۳۹۶/۵/۲۲
سید احسن علوی نماینده مردم سنندج: آوایی مدیر کارآمد و انسان با اخلاقیستاحسن علوی: به نظرم آوایی باعث پیوند عمیق سه قوه میشود .چون با بررسی رزومه ی او متوجه شدم انسان با اخلاق و مدیر بسیار کارآمدیست و گزینه مناسبی برای این مسئولیت است .
۱۳۹۶/۵/۲۲
شهرام کوسه غراوی نماینده مردم مینو دشت: برنامه های آوایی برای تصدی این سمت مثبت استغراوی: آوایی گزینه ی مناسبی است برنامه های خوبی هم دارد انشالله رای اعتماد میگیرد.
۱۳۹۶/۵/۲۲
بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر: توانمندی آوایی برای ما محرز استبنیادی: آوایی مدیر توانمندیست . امیدواریم با حضور او شاهد ارتقای جایگاه وزارت دادگستری باشیم و با تلاش و حضور او این وزارتخانه به جایگاه درست خود دست یابد.
۱۳۹۶/۵/۲۲
حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان: آوایی یکی از زبده ترین نیروهای دادگستری است شهریاری :آوایی ازنیروهای زبده قوه قضاییه و همچنین مجلس بوده است.
۱۳۹۶/۵/۲۲
سید راضی نوری نماینده مردم شوش: تجربه ی کافی آوایی باعث موفقیت او در این سمت استبه نظر من آوایی در مدتی که در مجموعه های مختلف قضایی و دادگستری کار کرده است بسیار خوب و موفق بوده است و با توجه به برنامه های ارائه شده بهترین گزینه برای این منصب است.
۱۳۹۶/۵/۲۲
ولی داداشی نماینده مردم آستارا: آوایی باعت تحول و توسعه وزارت دادگستری میشودداداشی: آوایی فردی صاحب تجربه و کار بلدیست و برنامه هایی که ارائه داده است باعث پیشرفت و تحول در وزارت دادگستری خواهد شد و نظر نماینده ها مثبت است.
۱۳۹۶/۵/۲۲
محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم: رای اعتماد آوایی در مجلس حتمی استسید علی آوایی بسیار توانمند و کاردان است و بی شک در مجلس رای اعتماد میگیرد .
۱۳۹۶/۵/۲۲
رضا انصاری نماینده مردم داراب: آوایی بهترین گزینه برای وزارت دادگستریستآوایی گزینه ی بسیار خوب و مناسبی برای وزارت دادگستری است.
۱۳۹۶/۵/۱۸
شهردار قزوین: نگاه حزبی در مجموعه مدیریت شهری جایی نداردشهردار قزوین گفت: مدیریت شهری در 8 ساله گذشته اثبات کرده است که نگاه حزبی در مجموعه مدیریت شهری جایگاهی ندارد و خدمت به مردم باید در اولویت قرار گیرد.
۱۳۹۶/۵/۱۵
روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اعلام کردقطع صدا در پخش مراسم تحلیف مربوط به ایراد فنی سیستم واحد سیار صداوسیما بود به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در خصوص قطعی صدا در پخش مراسم تحلیف با انتقاد از مصاحبه رئیس مرکز تولید فنی سیما، اعلام کرد« اشکال صدا در مراسم تحلیف مربوط به سیستم صوتی مجلس شورای اسلامی نبود،» لذا در این زمینه توضیحاتی را هم ارائه کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۰
سوءاستفاده انتخاباتی یک سایت از یک عکسسایتی که شیطنت های رسانه ایش برای همه آشناست، اخیرا تصویری قدیمی را منتشر کرده و در آن مدعی شده است که رییس سازمان تامین اجتماعی دیدار انتخاباتی با حجت الاسلام رئیسی داشته است!
۱۳۹۶/۲/۳۰
رئیس ستاد انتخابات کشور:شمارش ۴۰ میلیون رای/ روحانی با ۲۲ میلیون پیشتاز استرئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: از ۳۸میلیون رای صحیح ماخوذه حسن روحانی بیش از ۲۲ میلیون و سید ابراهیم رئیسی بیش از ۱۵ میلیون رای کسب کرده اند.
۱۳۹۶/۲/۱۴
پاسخ مهدی جهانگیری به شایعات مطرح شده اخیردر پی شایعات مطرح شده توسط جناب آقای علیرضا زاکانی، مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مواردی را مطرح کرد که به شرح ذیل است:
۱۳۹۶/۲/۱۳
تذکر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نسبت به ضرورت رعایت قانون در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری؛ سیاه‌نمایی در تبلیغات انتخاباتی ممنوعستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی نامه ای به کمیته نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری نسبت به ادعاهای خلاف واقع و نادرست یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رسما اعتراض کرد و خواستار اصلاح گفتار و عذرخواهی این کاندیدا شد.
 

  نمایش 1 تا 20 از 981

 

 
 

© 2015 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه اقتصاد ملی نیوز می باشد.