1397/11/15 2:03 ب ظ
کد خبر : 70130
نمکی وزیر بهداشت شد
ثریا: نمایندگان مجلس به سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان رای اعتماد دادند.
به گزارش پایگاه خبری ثریا:
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (دوشنبه) بعد از استماع نظرات موافقان و مخالفان و برنامه‌های وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان با ۲۲۹ رای موافق، ۲۵ رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۲۵۹ نماینده حاضر به سعید نمکی رأی اعتماد دادند.

محمد حسین فرهنگی و حسین مقصودی نمایندگان تبریز و سبزوار به عنوان مخالف و مهدی فرشادان، علی نوبخت، علیرضا سلیمی و ساداتی نژاد نمایندگان سنندج، تهران، محلات و کاشان به عنوان موافق وزیر صحبت کردند.

پزشکیان رئیس جلسه با آرزوی توفیق برای نمکی و تبریک به او ابراز امیدواری کرد در مسئولیت جدید بتواند قوانین مصوب را با قدرت و جسارت ادامه دهد و خدمتگزار مردم باشد.
 
 
**فعالیت‌ها و سوابق کاری

معاونت سازمان برنامه و بودجه کشور
معاونت سابق سازمان محیط زیست
یکی از اعضای شورای سیاستگذاری مرکز ملی تحقیقات در بخش بیمه سلامت
حدود ۲۸ سال قبل معاونت بهداشتی وزیر بهداشت را نیز تجربه نموده است

به علت این که در شهر کاشان زاده شده است ریاست دانشگاه علوم پزشکی این شهر را نیز برعهده گرفته و به خوبی از پس اداره آن در سال‌های ۶۶ تا ۷۰ برآمده است. 
آقای سعید نمکی در رشته ایمونولوژی پزشکی تا مقطع دکترا تحصیلات خود را به پایان رسانید و به عنوان یکی از اعضا دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فعالیت چشمگیر و گسترده‌ای دارد. امضای تفاهم نامه وزارت درمان ایران و سازمان بهداشت از اعمال وی بوده است. 
از جمله فعالیت‌ها و سوابق کاری این شخصیت پرکار میتوان به تلاش و کوششی که در سازمان مدیریت بودجه در سال ۱۳۹۴ بر عهده او گذاشته شده و در بخش معاونت امور اجتماعی این سازمان مشغول به کار است اشاره داشت.
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :