1397/09/18 12:44 ب ظ
کد خبر : 50098
تحریم ها تاثیری بر روند ارائه خدمات پس از فروش سام سرویس ندارد/ خدمات پس از فروش سام سرویس گسترده تر می شود
ثریا: مدیرعامل شرکت سام سرویس با بیان اینکه خدمات پس از فروش سام سرویس گسترده تر می شود، گفت: سابقه درخشان سام سرویس در دوره تحریم‌های گذشته ثابت کرد، تعهدات ما در خدمات پس از فروش به مخاطبان جدی‌تر از آن است که تحت تاثیر محدودیت‌ها خللی در آن وارد شود.
به گزارش پایگاه خبری ثریا: وحید نجفی با بیان اینکه به دنبال اعمال و تشدید تحریم ها هیچگونه خللی در ارائه خدمات پس از فروش این شرکت وارد نشده است ، اظهارداشت: سابقه درخشان سام سرویس در دوره تحریم‌های گذشته ثابت کرد، تعهدات ما در خدمات پس از فروش به مخاطبان برترین برند لوازم خانگی دنیا، جدی‌تر از آن است که تحت تاثیر محدودیت‌ها خللی در آن وارد شود.
مدیرعامل شرکت سام سرویس در ادامه تصریح کرد: در شرایط تحریم ارزش واقعی یک گارانتی معتبر مشخص شد. دستگاه‌های بدون گارانتی که قبلا به صورت قاچاق وارد کشور شدند و دستگاه‌هایی که گارانتی نامعتبر داشتند، در تامین قطعات و دریافت خدمات پس از فروش با مشکل روبه رو شدند و یک شرایطی ایجاد شد تا عیار و ارزش گارانتی‌های معتبر و برندهای معتبر مشخص شود.
وی تاکید کرد: ما هیچوقت مشتریان سامسونگ را تنها نگذاشته‌ایم و حمایت حداکثری از آنها اولویت گروه سام است. در ماه‌های اخیر باتوجه به شرایط اقتصادی، تمایل مصرف کننده به تعمیر دستگاه بیشتر از جایگزینی شد و این موضوع انتظارات از مجموعه خدمات ما را بالا برد. خوشبختانه سام سرویس توانست با توان مضاعف وارد میدان شود و برای کسب رضایت مشتریان تمام امکانات موجود را بسیج کند.
مدیرعامل سام سرویس متذکر شد: ما هیچ مشکلی در تامین قطعات نداریم و ذخیره سازی قطعات از گذشته وضعیت بهتری دارد و طبق بررسی‌هایی که داشتیم، خدماتی که انجام دادیم موجب افزایش اعتبار بیش از پیش برند سامسونگ شده است.

نجفی با بیان اینکه سام سرویس مشکلی در تامین قطعات ندارد، اضافه کرد: قطعا تمامی خدمات سام سرویس از جمله نصب، تعمیر، ایاب و ذهاب، تامین رایگان قطعات در طول دوره گارانتی و... را گسترده‌تر از گذشته ادامه خواهیم داد و سیاست‌هایی را برای توزیع گسترده قطعات در شبکه خدمات سام سرویس لحاظ کردیم.
وی ادامه داد: به موازات این برنامه‌ها، برای اطمینان از قیمت‌ها و اطمینان از رضایت مشتریان سامسونگ، کنترل و نظارت بر شبکه خدمات سام سرویس را افزایش داده‌ایم و رسیدگی به شکایات و سیستم‌های رضایت مشتری را هم توسعه دادیم. از همین‌جا اعلام میکنم که هرکس شکایت، انتقاد، سوال و یا راهنمایی از خدمات ما داشت، می‌تواند با شماره 8255 ، مرکز تماس سام سرویس ارتباط بگیرد.
نجفی در پایان خاطرنشان کرد: تاکید می‌کنم که ما در سام سرویس همیشه کنار مشتری بودیم، هستیم و خواهیم بود و مشتریانی که محصولات سامسونگ با گارانتی سام سرویس را در اختیار دارند با اطمینان می‌توانند از محصول سامسونگ استفاده کنند و لذت ببرند و ما را همیشه کنار خودشان بدانند و در هیچ شرایطی ذره‌ای از تعهدات خدمات پس از فروش کم نمی‌گذاریم.
گفتنی است؛ سام سرویس از مجموعه شرکت‌های گروه سام؛ پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ در ایران را برعهده دارد. مجموعه مدیریت و همکاران این شرکت معتبر با تلاش و پشتیبانی شبانه روزی به نحوی برنامه‌ریزی و فعالیت کرده‌اند تا در موج گسترده تحریم‌هایی که تمام بدنه اقتصادی را درگیر کمبود و محدودیت کرده، تبعات فشار موجود به مخاطبین این برند جهانی در کشورمان وارد نشود و دغدغه مشتریان به حداقل ممکن کاهش پیدا کند.منبع:شمانیوز

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :