١٤٠١/٠٦/٢٢ ٣:٣٦ ب ظ
کد خبر : ٤١٣٢٦٠
ایران خودرو | محصولات ایران خودرو | پیش فروش ایران خودرو
سوپرایز ایران خودرو برای مردم | بدون قرعه کشی صاحب ماشین شوید
ثریا: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: همان‌ گونه که قبلا نیز اعلام کرده‌‌ایم این شرکت در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان، خودروهای هایما اس ۵ و اس ۷ را با قیمت زمان ثبت‌ نام به مشتریان دارای حواله تحویل خواهد داد.
به گزارش ثریا:

بنابر گفته مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، قرار است خودروهای هایما اس ۵ و اس ۷ با قیمت زمان ثبت‌ نام به مشتریان دارای حواله تحویل داده شود. مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: همان‌ گونه که قبلا نیز اعلام کرده‌‌ایم این شرکت در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان، خودروهای هایما اس ۵ و اس ۷ را با قیمت زمان ثبت‌ نام به مشتریان دارای حواله تحویل خواهد داد.

به نقل از ایران‌خودرو، مهدی خطیبی با بیان این‌که مشتریان و حواله داران به هیچ وجه نباید تحت تاثیر شایعات و فضاسازی‌ها قرار گیرند، تصریح کرد: آنچه برای گروه صنعتی ایران خودرو حائز اهمیت است تامین نظر مشتریان و مصرف کنندگان واقعی است و در این مسیر تمام تلاش ما بر این است تا از هر گونه نارضایتی آنان جلوگیری شود.

خطیبی با اشاره جریان سازی و شبهه افکنی شبکه‌های دلالی در سطح بازار خودرو تصریح کرد: گروه صنعتی ایران خودرو در چارچوب آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف‌‌کنندگان خودرو در تلاش است تا تعهدات خود را ایفا کند اما به منظور جلب رضایت حواله‌ داران هایما و رفع نگرانی آنان، قیمت جدید محصولات در حواله‌های پیش فروش اعمال نخواهد شد و مابه‌التفاوت نیز براساس قیمت‌ های قبل از مشتریان دریافت خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان این‌که قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود، تصریح کرد: قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.

برچسب ها ایران خودرو
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :