1397/08/06 9:09 ق ظ
کد خبر : 40086
چرا «نمایشگاه تراکنش ایران»؟/ از تکاپوی جشنواره‌ها در ITE 2018 تا برگزاری سه سمینار تخصصی، سه کارگا
ثریا: نمایشگاه تراکنش ایران بر اساس الگوی توسعه هزاره سوم و توسعه کسب و کارهای بخش خصوصی در عرصه فناوری های نوین صنایع مالی و بانکی و با موضوع با موضوع «اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال» برگزار خواهد شد تا بار دیگر به نقطه گردهمایی فعالان عرصه بانکداری و پرداخت و کسب و کارهای فناورانه در کشور تبدیل شود.
به گزارش پایگاه خبری ثریا: چهارمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران همسو با سند چشم انداز 1404 و با هدف تبدیل ایران به مرکز ثقل فناوران صنایع مالی و بانکی خاورمیانه از تاریخ 22 تا 24 آبان ماه جاری برگزار خواهد شد تا نقطه درخشان دیگری در صنعت بانکداری و پرداخت کشور در اوج فشارهای غرب علیه اقتصاد ایران رقم بخورد.

نمایشگاه تراکنش ایران بر اساس الگوی توسعه هزاره سوم توسعه کسب و کارهای بخش خصوصی در عرصه فناوری های نوین صنایع مالی و بانکی و با موضوع با موضوع اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال برگزار خواهد شد تا بار دیگر به نقطه گردهمایی فعالان عرصه بانکداری و پرداخت و کسب و کارهای فناورانه در کشور تبدیل شود.


اهمیت برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران، حمایت و مشارکت فعالان صنعت بانکداری و پرداخت به ویژه در شرایط کنونی کشور بر کسی پوشیده نیست و پیش بینی می شود این رویداد پرشورتر از سالهای گذشته برگزار شود. در این رویداد همچنین بیش از 70 سخنران برتر به ارائه دیدگاه های خود در عرصه بانکداری و پرداخت و کسب و کارهای فناورانه خواهند پرداخت.

در ادامه نگاهی داریم به آنچه در این نمایشگاه سه روزه برگزار می شود.

همزمان با برگزاری چهارمین دوره از نمایشگاه بین المللی تراکنش ایران که امسال با شعار «تراکنش علیه تحریم» برگزار می شود سه سمینار تخصصی، سه کارگاه آموزشی سه نشست تخصصی و تریبون آزاد برگزار می شود.

سه سمینار تخصصی، سه کارگاه آموزشی، سه نشست تخصصی

قرار است در این رویداد 3 روزه سه سمینار تخصصی با عنوان «پرداخت خرد»، «هوش مصنوعی» و «بلاک چین» برگزار شود. همچنین سه کارگاه آموزشی با عنوان «کسب و کارهای مبتنی بر پلت فرم»، «رایانش تکاملی» و «مدیریت تجربه مشتری» نیز برگزار خواهد شد.

سه نشست تخصصی با عنوان «ارز رمزها»، «اپ های پرداختی و پیام رسان ها» و «شهر هوشمند و پرداخت همراه» نیز در جریان نمایشگاه تراکنش امسال با حضور فعالان این عرصه برگزار خواهد شد.

تکاپوی جشنواره ها در تراکنش چهارم

در جریان چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران چندین جشنواره نیز برگزار خواهد شد که با اقبال گسترده صاحب نظران و کارشناسان این عرصه همراه بوده است، جشنواره چهره های ماندگار، جشنواره فین تک و جشنواره استارت آپی شهر هوشمند سه جشنواره این رویداد مهم را تشکیل می دهند.

در جشنواره چهره های ماندگار به انتخاب داوران از چهار چهره ماندگار عرصه بانکداری و پرداخت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تجلیل خواهد شد.

همچنین تاکنون حضور بیش از 100 استارتاپ شهر هوشمند و فین تک در این نمایشگاه نیز نهایی شده است. معرفی و حمایت از فعالیت های استارت آپی، فراهم کردن امکان هم اندیشی و همفکری بین فعالان اکوسیستم فین تکی، ایجاد ارتباط نظام مند با نهادها و مراجع رگولاتوری، ایجاد زمینه همکاری بین فین تک ها بانک ها و شرکت های پرداخت، برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزشی در حوزه فین تک و شبکه سازان فعالان فین تک از اهداف برگزاری این جشنواره مهم است. علاوه بر آن، قرار است در پایان برگزاری این رویداد، نشان خلاق به استارت‌آپ‌های برگزیده در جشنواره‌های استارت‌آپی ITE 2018 اعطا شود.

همچنین دو کارگاه معرفی محصول و کارگاه تجاری نیز در جریان این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، به همت مرکز فابا، 22 تا 24 آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات درباره بخش های مختلف برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران به آدرس http://itefaba.com/fa/ مراجعه کنید.منبع: شمانیوز

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :