١٣٩٩/٠٦/٢٦ ٦:٥٥ ب ظ
کد خبر : ٣٣١٣٩٦
خبر بد برای متقاضیان خرید سکه + قیمت روز
ثریا: هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۴۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۹۰۰ تومان است.
به گزارش پایگاه خبری ثریا:

سکه در روز های اخیر افزایش قیمت عجیبی را داشته است . قیمت سکه به بالاترین حد خود رسیده است . سکه در بازار 13 میلیون تومان را رد کرده است . در این بسته خبری به بررسی دقیق قیمت سکه در بازار روز چهارشنبه می پردازیم :     

 

 
 

 هم‌اکنون در بازار داخلی  قیمت طلای 18عیار هر گرم  یک‌میلیون و 242 هزار تومان،  قیمت دلار  26هزار و 900 تومان و  قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  13 میلیون و 250 هزار تومان و  قیمت سکه طرح قدیم  12میلیون و 300 هزار تومان است.

قیمت سکه

همچنین در بازار سبزه‌ میدان،  قیمت نیم‌ سکه بهار آزادی  6 میلیون و 730 هزار تومان،  ربع‌ سکه بهار آزادی  3 میلیون و 900 هزار تومان و  سکه گرمی  2 میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

 

قیمت طلای 18 عیار

قیمت طلای 18عیار در هر گرم  هم یک‌میلیون و 242 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 659 هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 383 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 


خبرداغ :  ارزش سهام عدالت چهارشنبه 99/6/26 + جدول


 

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

 

قیمت دلار

در بازار آزاد هم‌اکنون  قیمت دلار  با افزایش نسبت به قیمت های پایانی دیروز، 26هزار و 900 تومان، یورو 31هزار و 600 تومان و درهم امارات 7هزار و 440 تومان اعلام شده است.

 

گفتنی است، تشدید نوسانات ارزی و ورود دلار به کانال 27 هزار تومان موجب شد تا بازارساز تصمیم جدی برای مدیریت عرضه و تقاضا بگیرد و برهمین اساس علاوه بر افزایش عرضه در بازار با برداشتن سقف فروش در سامانه نیما، از سرگیری فروش ارز سهمیه‌ای و کاهش اختلاف دلار در بازار رسمی و آزاد مقدمات کاهش قیمت‌ها را در بازار ارز فراهم کرد.

 

سیاستهای بازارساز موقتا در روز نخست اجرای طرح در بازار جواب داد و دلار با کاهش 1000 تومانی همراه شد؛ دلار از 27 هزار و 200 تومان به 26 هزار و 200 تومان در پایان معاملات کاهش یافت.

 

اما روند نزولی در بازار خیلی دوام نداشت و از دیروز رسماً مدار قیمتی ارز افزایشی شده است؛ این درحالی است که در روزهای گذشته بازارساز به منظور کاهش اختلاف نرخ رسمی دلار با بازار آزاد، قیمت خرید و فروش ارز در صرافی های بانکی و بازار متشکل ارزی را بیش از 3 هزار تومان افزایش داد.

 

هم اکنون قیمت فروش دلار در صرافی ها با افزایش 200 تومانی نسبت به دیروز 26 هزار و 800 تومان و قیمت خرید دلار نیز 26 هزار و 700 تومان درج شده است.

 

ضمن اینکه قیمت فروش یورو نیز با افزایش 150 تومانی معادل 31 هزار و 700 تومان و قیمت خرید یورو 31 هزار و 600 تومان تعیین شده است// رکنا 
منبع:رصداقتصادی

 

  

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :