1397/04/14 10:59 ق ظ
کد خبر : 30
آغاز نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث فعالان قرآنی کشور
ثریا: ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی ویژه فعالان قرآنی، هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران عضو صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور آغاز شد.
به گزارش ثریا:  بدنبال ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به اعضاء صندوق اعتباری هنر و براساس قرارداد منعقد شده با «بیمه سرمد» ثبت‌نام بیمه تکمیلی در یک مرحله (بدون تمدید) و به مدت ١٠روز از تاریخ ١٢ تیرماه لغایت ٢١ تیرماه از طریق وب سایت صندوق؛ به ‌نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.

در این قرارداد سطح جامعی از خدمات درمانی در قالب ٣ طرح (امید، آرامش و رفاه) با تعهدات و پوشش‌های فراتر از سال قبل ارائه می‌شود. بر این اساس تلاش شده است حداکثر خدمات با کمترین هزینه برای اعضاء منظور شود. همه خدمات بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو به اعضاء ارائه خواهد شد.

براساس مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق و داشتن بیمه پایه است. ثبت‌نام بیمه تکمیلی همانند سال گذشته از طریق وب سایت صندوق انجام خواهد پذیرفت.

٦٠درصد هزینه بیمه تکمیلی فعالان قرآنی عضو صندوق هنر، توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت یارانه تأمین می‌شود.

سهم ٤٠ درصدی متقاضی، برای یک سال به شرح ذیل است:

طرح امید ١٢٨ هزار و هشتصد تومان

طرح آرامش ٤١٨ هزار و هشتصد تومان

طرح رفاه ٦٧٨ هزار و هشتصد تومان 

باتصمیم صندوق اعتباری هنر، امسال «بیمه عمر و حوادث» نیز به فهرست خدمات هر سه طرح افزوده شده و سقف تعهد بیمه فوت طبیعی، ٢٠ میلیون تومان و فوت ناشی از حوادث ٤٠ میلیون تومان است.

شرح خدمات پزشکی هریک از سه طرح فوق را از اینجا بخوانید.

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :