1397/12/28 8:53 ق ظ
کد خبر : 230147
فال روزانه
ثریا: فال روزانه سه شنبه 28 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/28
به گزارش پایگاه خبری ثریا:
فال روزانه سه شنبه 28اسفند 97 + فال حافظ و فال تولد 97/12/28
 

فال روز تولد ( امروز سه شنبه 1397/12/28)

 

 

دوست عزیزی که 28 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی منحصر بفرد، خلاق، مصمم، با مسئولیت، قابل اعتماد و دارای اعتماد به نفس هستید. هوش و استعداد‌های فوق العاده‌ای که شما در اختیار دارید اگر به رفتار مستبدانه و لجبازی هایتان مسلط شوید شما را چندین قدم جلوتر از دیگران قرار خواهند داد. امسال انرژی فوق العاده‌ای که شما در اختیار دارید و شور و اشتیاقی که در راه رسیدن به اهداف مادی خود دارید باعث خواهند شد پیشرفت مالی قابل توجهی داشته باشید و از لحاظ اقتصادی به ثبات نسبی دست پیدا کنید. از طریق فروش املاک می‌توانید پول زیادی به جیب بزنید. در زمینه‌ی حرفه‌ای مجبور خواهید بود چند تصمیم مهم بگیرید. اگر تمام توان و تلاش خود را به کار بگیرید و کمی بیشتر از همیشه زحمت بکشید، رسیدن به اهدافتان قطعی خواهد بود. البته باید در نظر داشته باشید که فقط کمیت مهم نیست و باید کیفیت در اولویت قرار داشته باشد. از لحاظ عاطفی شما سالی بسیار خوب و همراه با آرامش در کنار عشق خود خواهید داشت و هر لحظه حمایت او را احساس خواهید کرد. بهترین ماه‌های سال فروردین، مرداد، مهر و آذر خواهند بود.
 
فال روزانه یکشنبه 26 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/26

 فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین فروردین
امروز احساس می کنید که انگار همه بر علیه شما هستند و هیچ علاقه ای به شما یا حرف هایی که می زنید ندارند. شاید این وضعیت از ناتوانی شما به دقت و گوش کردن به حرف های دیگران ریشه می گیرد. سعی کنید یک طرفه قضاوت نکنید و تصویر را به طور کلی در نظر بگیرید و نه تنها از زاویه دید خودتان! به جای این که تمام مدت تنها روی خودتان تمرکز کنید بهتر است کمی هم حواستان را به اطرافیانتان بدهید. شما دارید تلاش می کنید جهت تازه ای به زندگیتان ببخشید و شاید برای رسیدن به این هدفتان روی موقعیت یا فردی بیش از اندازه حساب باز کرده و تمرکز کنید. متاسفانه اوضاع خیلی آرامتر از آنچه انتظارش را دارید پیش خواهد رفت، پس انتظارات خود را متعادل کنید.
 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین اردیبهشت
امروز به احساسات و تخیل خود آزادی بدهید و این اجازه را به خودتان بدهید که آزادانه در مورد افکار و احساسات خود با دیگران صحبت کنید. آنقدر خودتان را درگیر استدلال های خشک و انعطاف ناپذیر منطقی نکنید که نتوانید وضعیت فعلی را از هیچ زاویه ی دیگری ببینید. جنبه ی تحلیل گر وجودتان را به برای یک روز هم که شده به نفع حس ششمتان نادیده بگیرید. هیچ نیازی نیست که حرف هایتان را با نیاز طرف مقابلتان و در نظر گرفتن این که شنیدن چه چیزی مایه خوشحالی آنها خواهد شد هماهنگ کنید، همان چیزی را بگویید که به نظرتان درست می آید و احساس خود را همان طوری که هست بیان کنید.

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین خرداد
امروز شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارید. اعتماد به نفستان نیز خوشبختانه در سطح بالایی قرار گرفته است. پس از این فرصت استفاده کرده و اگر قصد انجام هر کاری را دارید با قدم هایی بزرگ به سوی مقصدتان گام بردارید. در همین اثنا به ذهنتان هم اجازه بدهید که آزادانه در دنیای تخیلات تان پرواز کند و شما را از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید برهاند. شما سعی دارید بیشترین بهره ممکن را از زمان ارزشمندتان ببرید، ولی صبوری را در این راه کاملا کنار گذاشته اید. درست است که می خواهید به دنبال ماجراجویی های تازه بروید، ولی باید با خودتان و اطرافیانتان با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین تیر
امروز نیرویی قدرتمند شما را از لحاظ عاطفی به چالش کشیده و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد. شما نسبت به همه چیز و هر شرایطی حساسیتی غیر عادی پیدا کرده اید، تا حدی که احساس می کنید این حساسیت دارد شما را دیوانه می کند. شاید بهتر باشد زیاد به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید. هر چقدر بیشتر به خودتان سخت بگیرید اوضاع پیچیده تر شده و تحمل امروز برایتان سخت تر خواهد بود. سعی کنید از این همه خودرای و سرسخت بودن در مورد عقایدتان دست بردارید و دیدتان را گسترش دهید و با نگرشی جدید به مسائل نگاه کنید. مطمئن باشید با لجبازی راه به جایی نخواهید برد و حتی در دیگران بازخورد منفی ایجاد خواهید کرد.

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.


فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین مرداد
امروز شما این فرصت را دارید که با دنیای درون خود ارتباط برقرار کنید، پس سعی کنید بدون آن که به دیگران اجازه بدهید برایتان ایجاد مزاحمت کنند با خودتان به طور مستقیم به صحبت بنشینید! هر کاری از دستتان برمی آید برای حل مشکلات درونی خود که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند انجام دهید. این که یاد بگیرید خودتان و بدون دخالت دیگران مسائل و مشکلات شخصیتان را حل کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر می خواهید حال و هوایتان بهتر شود به شما توصیه می شود رابطه ای که مدت هاست ادامه پیدا کرده است را مورد بررسی قرار دهید و اگر فکر می کنید ارزش ادامه یافتن را دارد به آن جدیت بیشتری ببخشید تا مایه آرامش روحی شما شود.

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
 
فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدینشهریور
حال و هوای امروز باعث شده است که شما کمی احساس سردرگمی و بلاتکلیفی داشته باشید، به همین دلیل هم ممکن است بی آن که فکر کنید دست به کار شده و حرکاتی از خودتان نشان بدهید که با روش عادی شما و برخورد منطقی همیشگیتان در هماهنگی نیست. خوب، چه اشکالی دارد اگر گاهی خودتان را از قید و بندهای منطقی که برای خود ساخته اید نجات دهید؟! امروز سکوت مرموز و لبخند سحرآمیز شما دیگران را شیفته شما می کنند و جذابیتی که وجود شما را فرا گرفته است همچون قدرتی جادویی شما را قادر می سازد که دیگران را به پذیرفتن حرف ها و نظرات خود قانع کنید. این شاید بتواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی تازه برای مجردها باشد.

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر:رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.


فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین مهر
امروز در لباس پوشیدن کمی بیشتر از همیشه به خودتان آزادی بدهید و بی آن که نگران قضاوت های دیگران و نظرات آنها باشید هر چیزی که خودتان را دوست دارید و به همان شکلی که می پسندید با هم ترکیب کنید. امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود، به این شرط که خودتان را محدود نکنید. خوشبختانه اعتماد به نفستان نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توانید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. یادتان باشد با یک دست نمی توانید چندتا هندوانه بلند کنید، پس کارهایتان را سر حوصله و به ترتیب اولویت انجام دهید. اگر سعی کنید همزمان همه کارها را انجام دهید تنها وضعیت را پیچیده تر خواهید کرد و به نتیجه مطلوب نیز نخواهید رسید.

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند.


فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین آبان
امروز برای حل هر مشکلی که سر راهتان قرار می گیرد به سراغ قدرت خلاقیت خود بروید و خیالتان راحت باشد که می توانید خیلی راحت از پس هر مشکلی بربیایید. فکر نکنید که مجبور هستید حتما رویکردی منطقی و روشمند داشته باشید. شما به اندازه ی کافی این روش را امتحان کرده اید، شاید بهتر باشد حالا یک روش دیگر را امتحان کرده و به صدای احساس درونتان گوش کنید. شما تصمیم گرفته اید که خواسته های قلبی خود را به زبان بیاورید، ولی بیان کردن این احساسات در قالب کلمات برای شما کار دشواری خواهد بود. تسلیم نشوید و تلاش خودتان را بکنید. کمی اراده به شما کمک خواهد کرد آنچه معمولا در دلتان نگه می داشته اید را به زبان بیاورید.

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین آذر
انرژی فوق العاده ای در امروز جریان دارد و در تمام روز از یک کار به یک کار دیگر می پرید و با افراد زیادی در ارتباط هستید. اتفاقاتی غیر منتظره درست در لحظاتی که حتی فکرش را هم نمی کنید در انتظار شما خواهند بود، پس خودتان را برای غافلگیری های فراوان آماده کنید. پتانسیلی در امروز نهفته است که باعث می شود به این واقعیت پی ببرید که قدرتی بسیار بیشتر از آنچه فکرش را می کرده اید در وجودتان نهفته است. در راه رسیدن به مقصدی که برای خود در نظر گرفته اید سعی نکنید با بیشترین سرعت ممکن به سوی هدفتان پیش بروید، زیرا در نیمه های راه خسته خواهید شد و ادامه مسیر برایتان دشوار یا حتی غیر ممکن می شود.

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین دی
امروز انگار با خودتان دچار درگیری شده اید و احساس می کنید که نیرویی قدرتمند باعث شده است نسبت به خودتان و توانایی هایتان دچار شک و تردید شوید. بی هیچ هراسی به نبرد با این احساسات منفی بروید تا به قدرت درونی خود پی ببرید. خودتان را برای رویارویی با چند آدم لجباز که سعی در به کرسی نشاندن حرف ها و نظرات خود دارند آماده کنید. شاید دلتان بخواهد تمام روز در رختخواب بمانید. بیایید کمی منطقی تر به جریان نگاه کنیم، درست است که شما به استراحت نیاز دارید، ولی نه تمام روز! پس تا هر وقت که خواستید بخوابید و بعد از آن به سراغ انجام کارهایی بروید که در انتظارتان هستند.

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا" خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج. کار خودت را انجام بده. حاجت تو برآورده می شود.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین بهمن
امروز مکالمات غیر منتظره ای خواهید داشت، اما به شما توصیه می شود که در این مکالمات به مخاطب خود دقت کنید و حواستان باشد به هر کسی اعتماد نکنید. بر اساس ظاهر در مورد موقعیت ها و افراد مختلف قضاوت نکنید و هر وقت احساس شک داشتید به تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر بپردازید. شما در شرایط فعلی آنقدر به بیان خودتان و افکارتان اهمیت می دهید که دیگران برایتان کمرنگ و کم اهمیت شده اند و این می تواند به ضرر شما باشد، چرا که اطلاعات مهمی که برایتان دارند را از دست خواهید داد. اگر خودآگاهیتان را بالا ببرید نسبت به دیگران نیز توجه بیشتری پیدا خواهید کرد و به آنها نیز اهمیت خواهید داد.

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

 
فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14

فال روزانه سه شنبه 97/12/28 مخصوص متولدین اسفند
امروز احساس می کنید که دیگران اصلا به افکار و احساسات شما اهمیتی نمی دهند. این طور به نظر می رسد که آنها بیشتر به واقعیت ها و اطلاعات جدی اهمیت می دهند تا این که به احساسات توجهی داشته باشند. انگار امروز برای برقراری ارتباط با دیگران به یک واسطه نیاز دارید. هر جایی که فکر می کنید به توضیحات بیشتری نیاز هست از سؤال پرسیدن و یا توضیح دادن واهمه ای نداشته باشید. اگر امروز کسی بخواهد بر علیه شما کاری انجام دهد پیدا کردن منبع این همه انرژی منفی کار سختی خواهد بود. خوشبختانه این وضعیت زیاد طول نخواهد کشید و قادر خواهید بود این مشکل را پیش از آن که به معضلی بزرگ تبدیل شود حل کنید.

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت نمائید و امیدتان را از دست ندهید. تکیه بر ظواهر ننمائید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکن ممکن می شود.

فال روزانه سه شنبه 14 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/14
 
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد. 

برچسب ها فال روزانه
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :