1397/12/26 7:19 ب ظ
کد خبر : 220149
بازدید دانش‌آموختگان از دیجی‌کالا
ثریا: دیجی‌کالا روز‌های ۱۵، ۲۱ و ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ میزبان دانش‌آموختگان طرح کیمیا بود. در مجموع این سه روز ۱۰۰ نفر از دانش‌آموختگان کالج کیمیا در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف که در دوره‌های تخصصی اکوسیستم استارتاپی شرکت کرده‌اند، برای بازدید به مرکز پردازش کالای دیجی‌کالا آمدند.
به گزارش پایگاه خبری ثریا:

دیجی‌کالا روزهای ۱۵، ۲۱ و ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ میزبان دانش‌آموختگان طرح کیمیا بود. در مجموع این سه روز ۱۰۰ نفر از دانش‌آموختگان کالج کیمیا در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف که در دوره‌های تخصصی اکوسیستم استارتاپی شرکت کرده‌اند، برای بازدید به مرکز پردازش کالای دیجی‌کالا آمدند.

 

بازدید دانش‌آموختگان از دیجی‌کالا

دانش‌آموختگان طرح کیمیا که پیش از این در دوره‌های آموزشی و کارآموزی کیمیا کالج شرکت کرده‌اند، در این بازدید با چشم‌انداز‌های مدیریتی دیجی‌کالا و سازوکار‌های واحد عملیات از نزدیک آشنا شدند. این بازدید با ارائه داده‌هایی در مورد اقتصاد دیجیتال و فراگیری آن در ایران و جهان، میزان استقبال از کسب‌وکار‌های آنلاین، نحوه شکل‌گیری دیجی‌کالا و مسیری که تا امروز طی کرده، آغاز شد. در ادامه روند توسعه دیجی‌کالا در دوازده سال گذشته تشریح شد و بازدیدکنندگان با بخش‌های متنوع گروه دیجی‌کالا آشنا شدند. سپس بازدیدکنندگان از قسمت‌های مختلف مرکز پردازش دیجی‌کالا بازدید کردند. انبار ورودی کالا‌ها (Inbound)، کارخانه محتوا (Content factory) و انبار خروجی (Outbound) بخش‌های مختلف این بازدید بود. در این بازدید، شرکت‌کنندگان با نحوه جاگذاری و مدیریت کالا‌ها در قفسه‌های انبار، شیوه درج مشخصات فنی و استودیو‌های عکاسی و فیلم‌برداری از کالاها، آماده‌سازی محتوا در کارخانه محتوا و در نهایت جایی که سفارشات پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌شوند، آشنا شدند.

بازدید دانش‌آموختگان از دیجی‌کالا

دیجی‌کالا امیدوار است در این بازدید‌ها بتواند تجربه‌های دوازده ساله خود را در اختیار افرادی که به تازگی وارد فضای کسب‌وکار شده‌اند، قرار دهد.
برچسب ها دیجی‌کالا
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :