1397/07/02 12:13 ب ظ
کد خبر : 20063
بانک صادرات چه تسهیلاتی به مشتریان اعطاء می کند
ثریا: بانک صادرات ایران با اعطای بالغ بر 24 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه حدود 203 هزار نفر را به خانه بخت فرستاد.
به گزارش پایگاه خبری ثریا: بانک صادرات ایران یکی از بانک های قدیمی و خصوصی است که در زمینه اعطای تسهیلات به مشتریان قدم های موثری در سال های اخیر برداشته است.
در این بانک تسهیلاتی ریالی و ارزی به مشتریان اعطاء می شود که تسهیلات ریالی شامل: مرابحه، قرض الحسنه، فروش اقساطی، مضاربه، جعاله، سلف، مشارکت مدنی، اجاره به شرط تملیک، صندوق توسعه ملی و ضمانت نامه است.
به علاوه تسهیلات ارزی در بانک صادرات از جمله تسهیلات اعطایی، فاینانس و ریفایناس،ضمانت نامه، تنزیل اسناد و اعتبارات و بروات ارزی، صندوق توسعه ملی را شامل می شود؛ در ادامه به برخی از اقدامات این بانک در سال جاری اشاره می کنیم.
بر اساس این گزارش بانک صادرات ایران از ابتدای سال 96تا مرداد 97 (طی 17ماه ) بالغ بر 64 هزار 315 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مشتریان خود پرداخت کرده است و با اعطای بالغ بر 24 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه حدود 203 هزار نفر را به خانه بخت فرستاد و در این مدت بالغ بر 2 هزار میلیارد ریال وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی و شهری توسط این بانک پرداخت شده است.
همچنین طی سه ماهه اول سال جاری بانک صادرات ایران با اعطای بالغ بر سه هزار و ٣٠٠ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در بهار امسال، حدود ٢٢ هزار نفر را به خانه بخت فرستاد و در این مدت بیش از ٢٢١ میلیارد ریال وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی و شهری توسط این بانک پرداخت شد.
نکته قابل توجه اینجاست که با استقبال و در خواست مشتریان این بانک امکان دریافت وام به پشتوانه سپرده سرمایه گذاری بلند مدت تا سقف٨٠ درصد فراهم شده است.
البته از نیمه سال جاری امکان پرداخت اقساط تسهیلات بانک صادرات از بیش از 5100 دستگاه خود پرداز این بانک با همه کارت های شتابی برای مشتریان امکان پذیر است.
بانک صادرات ایران از سال ٩٤ تاکنون، ٢٧ هزار و ٤٠٠ میلیارد ریال وام قرض الحسنه به بیش از ٧٥٠ هزار نفر از بازنشستگان کشوری پرداخت کرده است و در آینده‌ای نزدیک، پرداخت وام‌های ٥٠ میلیون ریالی قرض‌الحسنه به بازنشستگان کشوری را آغاز خواهد کرد.
به علاوه این بانک در راستای تامین نیازهای تسهیلاتی مشتریان با ارائه طرح جدیدی از مجموعه خدمات نوین بانکی خود، شرایط دریافت تسهیلات در تمامی بخش‌های اقتصادی را با اجرای «سپرده کوتاه‌مدت طرح ٦٧» تسهیل کرد که بر اساس آن، مشتریان و عموم هموطنان می‌توانند با افتتاح حساب، منابع خود را با نرخ سود ٧ درصد سالانه در شعب بانک صادرات ایران سپرده‌گذاری و در شرایط نیاز، حداکثر ظرف ٤٨ ساعت، ٨٠ درصد آن را با نرخ ٦ درصد تسهیلات دریافت کنند.
در راستای مسئولیت اجتماعی و انجام اقدامات انسان دوستانه، در این بانک عامل از ابتدای سال ٩٥ تا پایان اردیبهشت ٩٧، با اعطای وام های قرض الحسنه به بیش از ٧٨٩ زندانی معسر و نیازمند اسباب رهایی و رفع گرفتاری آنان را فراهم کرده است.
شایان ذکر است که طی ١٤ ماه منتهی به پایان اردیبهشت ٩٧ توسط بانک صادرات ایران ١٣ هزار فقره وام قرض الحسنه اشتغالزایی و مشاغل خانگی در اقصی نقاط کشور نیز پرداخت شده است.
گفتنی است، این موارد تنها گوشه ای از خدمات رسانی بانک صادرات به مشتریان خود محسوب می شود و این بانک عامل طی دهه های گذشته در تامین مالی زیر ساخت های بزرگ صنعتی، اقتصادی، رفاهی و درمانی، عامل توسعه و رونق بخشی به زندگی عامه مردم کشور بوده است.
برچسب ها
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :