1397/12/09 6:06 ب ظ
کد خبر : 140143
فال روزانه
ثریا: فال روزانه
به گزارش پایگاه خبری ثریا:
فال روزانه پنجشنبه 9 اسفند 97 + فال حافظ و فال روز تولد 97/12/9
 
فال روز تولد (امروز پنجشنبه 97/12/9)
 
دوست عزیزی که 9 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!
شما به خاطر تغییرات مداومی که در وضعیت روحیتان پیش می آیند و رفتار متغیری که دارید موقعیت های بسیار زیادی را از دست می دهید و همین باعث می شود خیلی عقب تر از آن چیزی باشید که لیاقتش را دارید! خوشبختانه از لحاظ وضعیت مالی شما امسال نسبت به سال گذشته سال بهتری خواهد بود. سرمایه گذاری های قبلیتان منافع زیادی را برایتان به همراه خواهند داشت و در ادامه ی آنها برای سرمایه گذاری های جدیدتر و بزرگتری برنامه ریزی خواهید کرد. فعالیت های تجاریتان چه در زمینه ی داخلی و چه خارجی موفقیت آمیز خواهند بود. برای رشد وضعیت حرفهای خود باید سعی کنید روابط اجتماعی خود را گسترش داده و با افراد جدیدی آشنا شوید که از موقعیت خوبی برخوردار هستند و قدرت نفوذ بالایی دارند. عملکرد فوق العاده ی شما در محل کارتان همه را تحت تأثیر قرار خواهد داد و اگر قصد تقاضای ترفیع رتبه را دارید فرصتی بهتر از این برایتان فراهم نخواهد شد. باید مواظب باشید که اجازه ندهید فشارهای شدید کاری روی رابطه ی عاطفی و زناشویی شما تأثیر منفی بگذارند. مرداد، مهر و دی ماه بهترین ماه های سال خواهند بود.
 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹

فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین فروردین

امروز ممکن است عشق در زندگی شما تولدی دوباره پیدا کند. اگر نیمه ی دیگرتان را پیش از این پیدا کرده اید این اتفاق به شکل احساس نزدیکی و صمیمیت بیشتر بین شما و طرف مقابلتان خواهد بود، اگر هم هنوز مجرد و تنها هستید به احتمال زیاد تا پایان روز تغییراتی در وضعیت زندگی عاطفی خود مشاهده خواهید کرد! شاید با شخص جدید و جذابی آشنا شوید که خیلی سریع با هوش و ذکاوت خود در دل شما جا باز می کند. خودتان را از ابتدای صبح برای چنین برخوردی آماده کنید و تا جایی که می توانید به ظاهر خود رسیدگی کنید. با این کار حتی اگر عشقی در کار نباشد هم دیگران را با ظاهرتان تحت تأثیر قرار خواهید داد.
 

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین اردیبهشت

امروز شما به یکباره تغییراتی را در خود مشاهده می کنید. شاید وقتی در آینه به خودتان نگاه می کنید در کمال تعجب احساس کنید که انگار در مقابل یک سوپراستار قرار گفته اید و احساس اعتماد به نفستان چند برابر شود. در واقع هیچ تغییر خاصی در چهره و ظاهر شما شکل نگرفته است و آنچه شما دارید می بینید تنها نتیجه ی تغییرات درونی شماست که خوشبختانه در جهت مثبت هم بوده اند. شما فشار و استرس قابل توجهی که در ارتباط با گذشته تان بوده است را از زندگی خود حذف کرده اید و حالا انگار جوانتر و زیباتر شده اید. چرا برای خودتان کمی لباس به عنوان هدیه نمی خرید و ظاهرتان را حتی از این که هست بهتر هم نمی کنید؟!

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر: به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین خرداد

امروز درگیری با یک نفر در محل کار و یا محل زندگیتان ذهن شما را حسابی به هم خواهد ریخت و شاید باعث شود تا مدتی طولانی نتوانید روی انجام هیچ کاری تمرکز کنید؛ پس تا جای ممکن از قرار گرفتن در چنین موقعیت هایی خودداری کنید. امروز مکالمه ای طولانی اما غیر منتظره بین شما و شخصی که دوست دارید پیش خواهد آمد و هر دوی شما در طول آن شاید حتی عمیق ترین احساسات خود را هم به زبان بیاورید. شاید این حرف ها در ظاهر تأثیر مستقیمی روی وضعیت رابطه ی شما نداشته باشند، اما چیزهای زیادی در مورد هم فرا خواهید گرفت که ممکن است هر دوی شما را به طور جدی در فکر فرو ببرد و حتی به این فکر بیندازد که آینده ی این رابطه چه باید باشد.
 

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹

فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین تیر 

امروز کارهای جدی و مهمی از قبیل انجام تحقیقات علمی یا حرفه ای در انتظار شما هستند و انجام این کارها وقت زیادی از شما خواهد گرفت. شاید مجبور باشید زمان زیادی را صرف مطالعه و یا نشستن پشت کامپیوتر و تحقیق و جستجو نمایید تا اطلاعاتی را که برای تکمیل یک پروژه احتیاج دارید به دست بیاورید. شاید این کار فعلا کمی خسته کننده و وقت گیر به نظر برسد، اما در آینده روی میزان درآمد و موقعیت حرفه ای شما اثرات قابل توجهی خواهد گذاشت. علاوه بر این با افزایش اطلاعاتتان در این مورد علاقه تان به آن نیز بیشتر خواهد شد و این کار را با رغب بیشتری انجام خواهید داد. فقط یادتان باشد هر از گاهی به خودتان و چشم هایتان کمی استراحت بدهید!
 

خمی که ابروی شوخ تو در کمان انداخت***به قصد جان من زار ناتوان انداخت

نبود نقش دو عالم که رنگ الفت بود***زمانه طرح محبت نه این زمان انداخت

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹

فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین مرداد 

امروز شما عشق و احساس بسیار شدیدی را نسبت به شریک زندگی خود و یا شخصی که دوستش دارید اما هنوز جسارت کافی برای بیان احساسات خود نسبت به او را نداشته اید، در وجود خود احساس خواهید کرد. شاید طرف مقابلتان به آن شکلی که انتظار دارید پاسخ شما را ندهد اما قطعا به خاطر توجهی که به او می کنید تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. در هر صورت اگر این رابطه یک رابطه ی جدید باشد که تازه می خواهد شروع شود آینده ی چندان درخشانی برای آن پیش بینی نمی کنید، پس انتظار چندانی از آن نداشته باشید. اگر قصد شروع یک فعالیت جدید تجاری و یا شراکت کاری را دارید توصیه می شود تا آغاز هفته ی آینده دست نگه دارید.

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین شهریور 

آنچه حس ششمتان امروز به شما می گوید همچون اطلاعات دقیقی خواهد بود که از عالم غیب به شما وحی شده اند! شما قادر خواهید بود با تکیه به این احساس درونی خود موفقیت های قابل توجهی کسب کرده و حتی میزان درآمد خود را افزایش دهید. شاید در واقع این اطلاعات را قبلا جایی خوانده و فراموش کرده باشید و یا بر حسب اتفاق در جایی به صورت نه چندان دقیق شنیده باشید و حالا ضمیر ناخودآگاهتان دارد شما را به توجه به آنها دعوت می کند. در هر صورت در مورد این اطلاعات تحقیق کرده و چنانچه از صحت آنها اطمینان کامل پیدا کردید بدون معطلی دست به کار شوید. شاید از همین راه به ظاهر عجیب خیلی زود پولدار شوید!
 

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

تعبیر: فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین مهر

امروز شاید بخواهید در یک فعالیت گروهی یا اجتماعی شرکت کنید. در این جمع شما با یکی از دوستان یا آشنایان قدیمی خود دیدار خواهید داشت که به نظر می رسد کاملا عوض شده باشد، البته خوشبختانه این تغییرات در جهت مثبت هستند و باعث شده اند که شما ناگهان به شدت مجذوب این شخص شوید. اگر این شخص از جنس مخالف است و علاقه ای نسبت به او احساس می کنید از این که احساس خود را بروز دهید ترسی نداشته باشید. شاید او همان همسر رویاهایتان است که حالا دست تقدیر او را بار دیگر بر سر راهتان قرار داده است.امروز در محل کارتان نسبت به تماس های تلفنی حساسیت بیشتری نشان دهید و تا جای ممکن هیچ تماسی را بی پاسخ نگذارید.
 

درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث

دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث

تعبیر: اجر ثوابی را که کرده اید زود خواهید دید. نشانه هایی از یار هویدا شده برای رسیدن به او جور خواهید کشید. بیماریتان خیلی زود درمان می شود نگران نباشید. به سفر زیارتی می روید و در آنجا گمشده ی دل خودتان را می یابید و با خدای خودتان پیمان می بندید.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین آبان 

شروع یک پروزه ی جدید در محل کارتان که با تکنولوژی مدرن در ارتباط است می تواند زندگی حرفه ای شما را در مسیری کاملا متفاوت قرار دهد. این می تواند همان تغییری باشد که برای مدتی طولانی در انتظارش بوده اید و آنچه می بینید دارد اتفاق می افتد شما را به شدت هیجان زده خواهد کرد. هر کار جدیدی که امروز آغاز کنید قطعا فراز و نشیب های خاص خودش را خواهد داشت، اما تمام نشانه ها حاکی از این هستند که در نهایت به موفقیت دست خواهید یافت. پیش از گرفتن هر تصمیم مهمی تمام جوانب را به دقت سنجیده و اگر احساس کردید که انتخابتان درست است دست به کار شده و نگران هیچ چیزی نباشید.
 

درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث

دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین آذر

اگر قرار است به این زودی ها به سفر بروید، به احتمال زیاد در این سفر با شخص جدیدی آشنا خواهید شد که شما را به شدت به خود جذب می کند. آشنایی با این شخص باعث خواهد شد که از سفر خود بیشتر لذت ببرید، اما رابطه تان با این شخص به احتمال زیاد با پایان یافتن این سفر به آخر خواهد رسید. هر کدام از شما از یک شهر هستید و نمی توانید این دوستی را به راحتی ادامه دهید. امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس می کنید انرژی کافی برای آغاز یک روز طولانی را در اختیار ندارید، اما اگر حداقل بخشی از مسیر منزل تا محل کارتان را پیاده بروید خیلی زودت از آنچه فکرش را بکنید قبراق و سر حال خواهید بود.

دل من در هوای روی فرخ***بود آشفته همچون موی فرخ

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین دی 

امروز ممکن است خبرهایی در رابطه با پولی که به صورت کاملا غیر منتظره به دستتان خواهد رسید بشنوید. شاید این پول را خودتان به دست آورده باشید، یا آن را از یک سرمایه گذاری در گذشته، یا حتی از طریق ارث به دست آورده باشید. اگر در بازار سهام پولی سرمایه گذاری کرده اید یا ملکی را خریده اید ارزش آن خیلی زود به طور قابل توجهی افزایش خواهد شد. البته مسائل مادی تنها منبع خوشحالی امروز شما نخواهند بود و خوشبختانه در زندگی شخصیتان نیز گره ی بزرگی به طوری گشوده خواهد شد که خودتان هم نمی توانید از آن سر در بیاورید. به خاطر این همه خوشبختی خدا را شکر کنید و بخاطر مسائل کوچک و بی اهمیت زیبایی های زندگی را نادیده نگیرید.
 

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

تعبیر:یا علی بگو و از جا بلند شو، تلاش کن. تنبلی را کنار بگذار و غم ایام را مخور. مشکلات مادی تو حل می شود. بدنامی دامنت را نمی گیرد. نفس اماره ی خود را از بین ببر و راز دل خود را به کسی نگو. تو به دلآرام خودت می رسی. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین بهمن 

امروز به احتمال زیاد خیلی ناگهانی و بی آن که از قبل به چنین چیزی فکر کرده باشید، ایده ی شروع یک شراکت حرفه ای یا تجاری به سرتان خواهد زد. شاید با یکی از همکاران خود در مورد احتمال شروع یک شراکت تجاری صحبت کنید و تصمیمات مهمی در این رابطه بگیرید. امروز همچنین احتمال این که تنها با یک نگاه عاشق شوید بسیار زیاد خواهد بود. شاید این شخص تفاوت های زیادی با شما داشته باشد و در رابطه تان پستی و بلندی های بسیاری را تجربه کنید، اما اگر تلاش کافی داشته باشید به احتمال زیاد خواهید توانست مشکلات موجود در این رابطه را حل کرده و یا حتی تصمیم به ازدواج با این شخص بگیرید.

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

 

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
فال روزانه پنجشنبه 97/12/9 متولدین اسفند 

آیا مدتی است که به فکر تغییر شغل خود بوده اید؟ اگر جوابتان مثبت است امروز می تواند روز خوبی برای جستجو به دنبال شغل مورد نظرتان باشد. حالا که احساس می کنید تلاش هایتان بیهوده بوده اند و نتیجه ی مورد نظرتان را دریافت نکرده اید و وقت انرژی خود را صرف کاری نموده اید که آینده ی مورد نظرتان را نمی تواند برای شما تضمین کند، چرا دارید به این روند ادامه می دهید؟! جستجو در اینترنت و سایت های کاریابی می تواند کمک قابل توجهی به شما بکند. علاوه بر این باید رزومه ی خود را به روز رسانی کرده و با افرادی که در زمینه ی حرفه ای مورد نظرتان مشغول به کار هستند مشورت کنید. مطمئن باشید این زحماتتان بی نتیجه نخواهند ماند.
 

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

 
فال روزانه پنج شنبه ۹ اسفند ۹۷ + فال حافظ و فال روز تولد ۹۷/۱۲/۹
 
*همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

برچسب ها فال روزانه
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :